Nowa umowa ważnego piłkarza Warty Poznań

Adam Zrelak
Adam Zrelak PressFocus

Adam Zrelak podpisał nowy kontrakt z Wartą Poznań. Porozumienie między stronami będzie obowiązywało do 30 czerwca 2025 roku.

  • Adam Zrelak dogadał się z Wartą Poznań ws. nowej umowy
  • Kontrakt napastnika będzie ważny do 30 czerwca 2025 roku
  • Ofensywny piłkarz jest szczęśliwy z takiego obrotu spraw

“Bardzo się cieszę, że doszliśmy do porozumienia”

Warta Poznań ogłosiła bardzo dobrą nowinę dla swoich fanów – nową umową z wielkopolskim klubem związał się Adam Zrelak. Słowacki napastnik podpisał z popularnymi “Zielonymi” kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku. W umowie znalazł się też stosowny zapis o ewentualnej opcji przedłużenia kontraktu o kolejną kampanię.

Mogę powiedzieć, że rozmawialiśmy z klubem od wielu tygodni. Bardzo się cieszę, że doszliśmy do porozumienia. Jestem w zespole z ludźmi, których bardzo lubię, świetnie się tu czuję. Jesteśmy jak rodzina, a to też jest bardzo ważne dla piłkarza. Stąd taka moja decyzja, że zostaję w Warcie Poznań na kolejne dwa lub trzy sezony – powiedział Adam Zrelak.

Adam to jeden z naszych absolutnie kluczowych zawodników. Jest nie tylko napastnikiem, na którym opiera się gra ofensywna Warty Poznań, ale także ciężko pracuje dla drużyny w defensywie. Ciężko nam sobie wyobrazić piłkarza lepiej skrojonego do naszych założeń taktycznych i dającego z siebie na boisku więcej – podkreśla członek rady nadzorczej Warty Poznań, Tomasz Pasieczny.

Pięciokrotny reprezentant Słowacji, który przywdziewa koszulkę “Zielonych” od 2021 roku, w 15 spotkaniach trwających rozgrywek zdobył 5 bramek i zaliczył 3 asysty. Jego wartość rynkowa jest szacowana przez “Transfermarkt” na 800 tysięcy euro. Warto dodać, że ostatnio nową umowę z Wartą Poznań parafował także Mateusz Kupczak.

Komentarze