Zieliński o starciu z Lechem: postaramy się powalczyć

Jacek Zieliński
Jacek Zieliński PressFocus

Jacek Zieliński na konferencji prasowej przed meczem z Lechem, poruszył temat transferów. Wypowiedział się także o najbliższym spotkaniu.

  • Do niedzielnego meczu z Lechem, Cracovia przystąpi bez żadnego zimowego transferu
  • Głos w tej sprawie zabrał Jacek Zieliński
  • Trener krakowskiej drużyny wypowiedział się również o najbliższym oponencie

Cracovia ma postawić się Lechowi

Ponad sześć tygodni trwała przerwa miedzy rundą jesienną i wiosenną w Ekstraklasie. Cracovia przed swoim pierwszym meczem przed wznowieniem rozgrywek, znajduje się w środku tabeli. Szansę na awans w tabeli krakowianie będą mieli w niedzielę przeciwko Lechowi. O tym pojedynku wypowiedział się trener ekipy z Małopolski.

Poprzeczka jest zwieszona najwyżej jak można, bo gramy z zespołem, który jest kadrowo najmocniejszy w ekstraklasie. Gdy jednak zaczynałem pracę tutaj, to w pierwszym meczu graliśmy z Rakowem Częstochowa, też poprzeczka była bardzo wysoko zawieszona, a jednak potrafiliśmy ją przeskoczyć. Zdajemy sobie sprawę z jakości Lecha, ale postaramy się powalczyć. Wszystko zweryfikuje boisko – powiedział Jacek Zieliński przed meczem z Lechem.

Cracovia zimą nie sprowadziła żadnego zawodnika, co nie dobrą wiadomością dla trenera Zielińskiego, który wierzy, że sytuacja się zmieni. To nie jest tak, że nie chcieliśmy nikogo pozyskać – powiedział szkoleniowiec Cracovii.

Prowadziliśmy rozmowy z kilkoma konkretnymi zawodnikami, ale nie wyszło. Chciałem dorzucić do drużyny takich graczy, którzy dodadzą jej jakość. Cały czas mam nadzieję, że do jakiegoś ruchu dojdzie. Okienko jest otwarte do końca lutego – dodał opiekun krakowskiej drużyny.

Czytaj także: Skorża przed meczem z Cracovią: jestem pełen optymizmu

Komentarze