Zieliński: dajemy radę, pomimo problemów kadrowych

Jacek Zieliński
Jacek Zieliński fot. PressFocus

Cracovia w pierwszym niedzielnym meczu pokonała na wyjeździe Zagłębie Lubin (2:0). Tym samym krakowski team wrócił na zwycięski szlak po serii czterech spotkań bez wygranej. Nic dziwnego, że w końcu trochę powodów do zadowolenia miał opiekun Pasów.

  • Cracovia wróciła na zwycięski szlak
  • Krakowski team pokonał po raz drugi z rzędu Zagłębie Lubin
  • Do zwycięstwa piłkarzy Pasów poprowadzili Benjamin Kallman i Patryk Makuch

Cracovia z przełamaniem

Cracovia zaliczyła w niedzielę szóste zwycięstwo w sezonie. Dzięki tej wygranej ma na swoim koncie 22 punkty. Do trzeciej Pogoni Szczecin krakowianie tracą tylko cztery oczka.

Dzisiaj odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo. Punkty były nam bardzo potrzebne. W pierwszej połowie graliśmy bez przekonania, może ta pogoda nas uśpiła. W drugiej części nasza gra wyglądała dużo lepiej – mówił Jaciek Zieliński cytowany przez Zaglebie.com.

Zobacz także:

Cieszy to, że zagraliśmy na zero z tyłu. Mamy przełamanie i kolejny mecz Niemczyckiego bez straty gola. Dajemy radę pomimo problemów kadrowych, które dotykają nas co tydzień. Słowa uznania dla chłopaków – dodał trener Cracovii.

Kolejny mecz ligowy piłkarze krakowskiej ekipy rozegrają 5 listopada (sobota) o godzinie 15:00. Podopieczni Jacka Zielińskiego wygrali szóste spotkanie w sezonie. Tymczasem w ostatnim meczu w 2022 roku Cracovia zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Płock. Do gry w Nowym Roku krakowianie wrócią 28 stycznia, mierząc się z Górnikiem Zabrze.

Czytaj więcej: Legia odczarowała Białystok, debiut Vukovicia na remis [WIDEO]

Komentarze