Zagłębie z kompletem

Ben Van Dael
Ben Van Dael fot. Radosław Bełżek

Gracze Zagłębia wygrali z Arką 2:0. Dla Miedziowych to pierwszy triumf w sezonie.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze Zagłębia objęli prowadzenie już w trzeciej minucie, kiedy to swoją sytuację wykorzystał Zivec.

Kilka minut potem mogło być już 2:0 dla gospodarzy. Zivec dograł do Szysza, ale dobrą interwencją popisał się Steinbors.

W 29. minucie piłkarze Zagłębia stworzył sobie kolejną dobrą sytuację. Świetnej okazji nie wykorzystał jednak Czerwiński. Kilka minut przed zmianą stron precyzji zabrakło także strzelcowi pierwszego gola.

W 57. minucie na uderzenie zdecydował się Deja. Dobrze interweniował jednak Forenc. Tak samo było przy próbie Młyńskiego.

Na drugiego gola w tym spotkaniu czekaliśmy do 65. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Szysz.

W doliczonym czasie gry dwukrotnie próbował Budziński. Za każdym razem dobrze interweniował bramkarz Miedziowych.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Zagłębie – Arka 2:0 (1:0)