Zagłębie vs Raków. Zapowiedź, typy, kursy

Prezes Rakowa Wojciech Cygan i trener Marek Papszu
Prezes Rakowa Wojciech Cygan i trener Marek Papszu fot. Raków Częstochowa

W pierwszym niedzielnym spotkaniu w ramach 15. kolejki polskiej ekstraklasy zawodnicy Zagłębia Lubin zmierzą się na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Miedziowi przystąpią do swojej potyczki w roli faworytów, ale team z Jasnej Góry ma nadzieję na trzecią z rzędu wiktorię, licząc wszystkie rozgrywki. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Obie drużyny to sąsiedzi w ligowej klasyfikacji, co może zwiastować bardzo ciekawe zawody. Team Z Dolnego Śląska ma zamiar wrócić na zwycięski szlak po przegranej sprzed tygodnia.

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, ostatnie wyniki

Gospodarze w ramach 14. kolejki polskiej ekstraklasy przegrali 0:1 z Koroną Kielce, z kolei Raków w pokonanym polu pozostawił Wisłę Kraków. Taki stan rzeczy sprawia, że obie ekipy legitymują się dorobkiem 18 punktów na koncie.

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, historia

Po raz ostatni obie drużyny grały ze sobą w kwietniu 1998 roku. Lepiej ten bój wspominają lubinianie, bo wygrali wówczas 2:0. Ogólnie w pięciu ostatnich spotkaniach między Zagłębiem a Rakowem trzykrotnie górą byli lubinianie, raz ekipa z Jasnej Góry, a jeden bój zakończył się remisem.

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, sytuacja kadrowa

Dawid Pakulski, Kamil Mazek i Paweł Żyra to trójka piłkarzy, z których nie będzie mógł skorzystać szkoleniowiec Zagłębia. U gości zabraknie natomiast Browna Forbesa, Daniela Bartla, czy Andrzeja Niewulisa.

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, kursy

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, 1×2 kursy
Wygrana
Zagłębia
Remis Wygrana
Rakowa
STS 2,05 3,40 3,70 Sprawdź ofertę STS
Betclic 2,15 3,45 3,60 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 2,10 3,40 3,60 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,15 3,47 3,70 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 2,06 3,55 3,85 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 2,10 3,27 3,60 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,15 3,45 3,55 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,09 3,50 3,60 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 09.11.2019 12:04

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, typy i przewidywania

Nasza redakcja typuje w tym spotkaniu remis. Nasz typ: 1:1.

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, transmisja meczu

Niedzielne starcie Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 12:25. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze