Zagłębie vs Górnik. Zapowiedź, typy, kursy

Ben Van Dael
Ben Van Dael fot. Radosław Bełżek

Jednym z czterech wtorkowych meczów w ramach 28. kolejki polskiej ekstraklasy będzie rywalizacja Zagłębia Lubin z Górnikiem Zabrze. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi nasze typy, przewidywania i kursy oferowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Trzynaście punktów dzieli aktualnie obie ekipy w klasyfikacji Lotto Ekstraklasy. Miedziowi cały czas liczą się w walce o miejsce w grupie mistrzowskiej. Z kolei team z Górnego Śląska broni się przed spadkiem.

Zagłębie – Górnik, historia

W siedmiu ostatnich bataliach z udziałem obu drużyn częściej szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili zabrzanie, którzy wygrali cztery mecze, raz górą byli lubinianie, a dwa razy miał miejsce remis. W boju z października minionego roku górą byli Górnicy, którzy wygrali 2:0 po trafieniach Igora Angulo.

Zagłębie – Górnik, ostatnie wyniki

Zagłębie do swojego spotkania podejdzie, mogąc pochwalić się passą czterech spotkań bez porażki. W tych bojach lubinianie wygrali trzy spotkania, remisując raz. Przed kilkoma dniami team z Dolnego Śląska pokonał na wyjeździe Wisłę Płock. Z kolei podopieczni Marcina Brosza przegrali ostatnio z Cracovią przed własną publicznością, co nieco skomplikowała sytuację zabrzan.

Zagłębie – Górnik, sytuacja kadrowa

Bartosz Kopacz i Sasa Balić to dwóch zawodników Miedziowych, których zabraknie we wtorkowym boju z powodu zawieszenia za kartki. Z kolei Dominik Hładun leczy kontuzję. U gości nie będą mogli zagrać Paweł Bochniewicz i Michał Koj. Tymczasem kwestie dyscyplinarne eliminują z gry Szymona Matuszka.

Zagłębie – Górnik, kursy

Zagłębie – Górnik, 1×2 kursy
STS Fortuna Totolotek Lvbet forBET Etoto PZBuk Najlepszy kurs
Wygrana Zagłębia 2,15 2,15 2,05 2,04 2,06 2,10 2,05 Sprawdź ofertę STS
Remis 3,30 3,30 3,55 3,50 3,60 3,60 3,50 Sprawdź ofertę eToto
Wygrana Górnika 3,52 3,50 3,60 3,35 3,65 3,60 3,50 Sprawdź ofertę ForBet
Kursy aktualne na 01.04.2019 22:05

W opinii polskich, legalnych bukmacherów, faworytem wtorkowej potyczki na obiekcie w Lubinie są gospodarze – kursy na zwycięstwo Miedziowych oscylują wokół wartości 2,10.

Zagłębie – Górnik, typy i przewidywania

Zgadzamy się z typami ekspertów, stawiając też na triumf ekipy Bena Van Daela. Nasz typ: 2:1.

Zagłębie – Górnik, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Zagłębie – Górnik >>

Oferta Totolotka na mecz Zagłębie – Górnik >>

Oferta Lvbet na mecz Zagłębie – Górnik >>

Oferta Fortuny na mecz Zagłębie – Górnik >>

Oferta ForBet na mecz Zagłębie – Górnik >>

Oferta eToto na mecz Zagłębie – Górnik >>

Oferta PZBuk na mecz Zagłębie – Górnik >>

Zagłębie – Górnik, przewidywane składy

Zagłębie: Forenc – Tosik, Guldan, Dąbrowski, Dziwniel, Slisz, Jagiełło, Pawłowski, Starzyński, Bohar, Tuszyński

Górnik: Chudy – Sekulić, Wiśniewski, Dani Suarez, Gryszkiewicz, Gvilia, Matras, Mystakidis, Żurkowski, Jesus Jimenez, Angulo.

Zagłębie – Górnik, transmisja meczu

Wtorkowe starcie Zagłębie – Górnik będzie można obejrzeć na antenie Eurosportu 1. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 20:25. W internecie spotkanie będzie można zobaczyć na żywo za pośrednictwem platformy Ipla i na Eurosport Player.

Komentarze