Zagłębie vs Górnik. Zapowiedź, typy, kursy

Igor Angulo
Igor Angulo fot. ASInfo

W pierwszym spotkaniu w ramach 17. kolejki polskiej ekstraklasy ciekawie zapowiada się bój z udziałem Zagłębia Lubin i Górnika Zabrze. Obie ekipy w ostatnim czasie nie rozpieszczają swoich kibiców wynikami, więc można się spodziewać, że celem dla każdej z drużyn na piątkowy wieczór będzie zwycięstwo. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

W ligowej klasyfikacji obie ekipy dzieli różnica dwóch punktów. Na dziesiątej pozycji są Miedziowi, z kolei dwie lokaty niżej zadomowił się team z Górnego Śląska.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, ostatnie wyniki

Drużyna z Dolnego Śląska przystąpi do swojego starcia, chcąc przerwać passę trzech spotkań bez zwycięstwa. Przed tygodniem Zagłębie było zmuszone uznać wyższość Cracovii, przegrywając 0:2.

Z kolei podopieczni Marcina Brosza pozostają bez wygranej w lidze już od sierpnia tego roku. W każdym razie światełkiem w ciemnym tunelu może być dla fanów Trójkolorowych remis z Wisłą Płock w szesnastej serii gier.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, historia

Pierwsza batalia w trakcie trwającej kampanii między obiema ekipami zakończyła się triumfem zabrzan, którzy wygrali 1:0 po trafieniu Jesusa Jimeneza. Ogólnie w siedmiu ostatnich potyczkach z udziałem obu drużyn cztery razy górą był Górnik, raz szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili lubinianie i dwie potyczki zakończyły się remisem.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, sytuacja kadrowa

Dawid Pakulski, Dominik Hładun i Kamil Mazek to trójka zawodników, z których nie będzie mógł skorzystać opiekun gospodarzy w piątkowym boju. Z kolei u gości zabraknie Michała Koja i Daniela Ścislaka.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, kursy

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, 1×2 kursy
Wygrana
Zagłębie
Remis Wygrana
Górnik
STS 1,92 3,60 3,94 Sprawdź ofertę STS
Betclic 1,92 3,75 3,95 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 1,90 3,60 3,95 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 1,96 3,67 4,05 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 1,92 3,80 4,10 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 1,87 3,55 3,94 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,00 3,65 3,85 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 1,93 3,55 4,10 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 28.11.2019 23:19

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gospodarzy – kurs na zwycięstwo Miedziowych oscyluje wokół 1,87-2,00. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gości – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci forBET.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, typy i przewidywania

Naszym zdaniem mecz zakończy się podziałem punktów. Nasz typ: 1:1.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.
s

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, przewidywane składy

Zagłębie: Forenc – Czerwiński, Guldan, Kopacz, Balić, Slisz, Tosik, Zivec, Starzyński, Bohar, Szysz

Górnik: Chudy – Sekulić, Bochniewicz, Wiśniewski, Janża, Matras, Matuszek, Zapolnik, Wolsztyński, Jesus Jimenez, Angulo.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, transmisja meczu

Piątkowe starcie Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:55. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze