Zagłębie Sosnowiec rozważa zmianę trenera, stara miłośc nie rdzewieje

Dariusz Dudek
Dariusz Dudek fot. PressFocus

Zagłębie Sosnowiec zaliczyło w piątkowy wieczór szósta porażkę w sezonie. Ekipa ze Stadionu Ludowego ma aktualnie tylko siedem oczek przewagi nad strefą spadkową. To sprawia, że nerowowo robi sie w gabinetach klubowych i pewny swojej przyszłości nie może być Artur Skowronek.

  • Zagłębie Sosnowiec ma ambitny plan związany z wywalczeniem miejsca w barażach o awans do Ekstraklasy
  • Pod wodzą Artura Skowronka ostatnio Trójkolorowi oddalają się od postawionego celu
  • Dziennikarz Tomasz Włodarczyk przekonuje, że Dariusz Dudek może po raz kolejny wrócić do klubu

Dariusz Dudek może zastąpic Artura Skowronka

Zagłębie Sosnowiec wkrótce ma zmienić lokalizację. Z przestarzałego Stadionu Luodwego drużyna ma przenieść się do Zagłębiowskiego Parku Sportowego. Jednocześnie nikt w klubie nie chce, aby zespół walczył tylko o ligowy byt. Celem są co najmniej baraże o awans do Ekstraklasy.

W związku z tym, że sosnowiczanie w piątek wieczorem doznali dotkliwej porażki z Sandecją Nowy Sącz (1:4), to zaczęły się spekulacje, że niepewny swojej przyszłości w klubie jest trener Artur Skrowronek. Niewykluczone, że jego miejsce zajmie trener dobrze znany fanom Zagłębia.

Zobacz także:

Dziennikarz Tomasz Włodarczyk twierdzi, że Dariusz Dudek jest rozważany przez władze Zagłębia jako nowy-stary trener. Doświadczony szkoleniowiec aktualnie pozostaje bez pracy po tym, jak został zwolniony z Sandecji Nowy Sącz.

47-letni szkoleniowiec w przeszłości już dwa razy przejmował stery nad Zagłębiem. Po raz pierwszy latem 2017 roku. Druga przygoda Dudka z ekipą z Sosnowca zaczęła się natomiast we wrześniu 2019 roku. Ogólnie prowadził Zagłębie w 53 meczach.

Czytaj więcej: Vuković zdradza kulisy zatrudnienia w Gliwicach

Komentarze