Zagłębie Sosnowiec ogłosiło drugi transfer

Piłkarze Zagłębia Sosnowiec
Piłkarze Zagłębia Sosnowiec fot. PressFocus

Mike Karwot został nowym zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec, poinformował klub w oficjalnym komunikacie. 29-latek parafował umowę do końca czerwca 2024 roku.

  • Zagłębie Sosnowiec przed drugą częścią sezonu wzmacnia się na różnych polach
  • Drugiem transferem Trójkolrowych jest Mike Karwot
  • 29-latek wzmacnia środek pola zespołu Dariusza Dudka

Mike Karwot pomocnikiem Zagłębia Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec w drugiej części sezonu będzie rozgrywać swoje spotkania na Arcellor Mittal Park, czyli nowej arenie. Jednocześnie przedstawiciele klubu mają nadzieję, że piłkarze pod wodza Dariusza Dudka namieszają na zapleczu PKO Ekstraklasy.

O celach w klubie nikt nie chce głośno mówić. W każdym dzisiaj sosnowiczanie tracą sześć oczek do miejsca premiowanego grą w barażach. Z drugiej jednak strony mają siedem punktów przewagi nad strefą spadkową.

W poniedziałek 9 stycznia biuro prasowe Zagłębia Sosnowiec przekazało, że z klubem swoja przyszłość związał Mike Karwot. 29-latek podpisał umowę do końca czerwca 2024 roku.

“Meik Karwot podpisał kontrakt z Zagłębiem. Niemiecki pomocnik polskiego pochodzenia związał się z naszym klubem umową ważną do 30 czerwca 2024 z opcją przedłużenia” – brzmi komunikat opublikowany na oficjalnej stronie internetowe Zagłębia.

Karwot w ostatnim czasie był bez klubu po rozstaniu z Radomiakiem latem minionego roku. Wcześniej występował natomiast w Górniku Zabrze, czy Pogoni Siedlce. 29-latek ma na swoim koncie 23 występy w Ekstraklasie i 72 spotkania w Fortuna 1 Lidze.

Czytaj więcej: Gustafsson wybrał 30 piłkarzy na obóz w Turcji

Komentarze