Zagłębie Lubin potwierdziło duże wzmocnienie

Aleksandar Scekic
Aleksandar Scekic fot. Zagłębie Lubin

Aleksandar Scekic wzmocnił Zagłębie Lubin. Czarnogórzec to piąty gracz, który zasilił drużynę Piotra Stokowca w zimowym oknie transferowym.

  • Zagłębie Lubin poinformowało o piątym zimowym transferze
  • Do zespołu Piotra Stokowca dołączył Aleksander Scekic
  • 29-krotny reprezentant Czarnogóry wyceniany jest przez portal Transfermarkt na blisko dwa miliony euro

Zagłębie wciąż się zbroi

Ekstraklasa wraca za mniej, niż dwa tygodnie. Zagłębie do rundy wiosennej przygotowuje się pod wodzą Piotra Stokowca, który ma sprawić, że lubinianie oddalą się od strefy spadkowej. Trener Miedziowych otrzymał kilka wzmocnień w zimowym oknie transferowym.

Szeregi Zagłębia zasilili dotychczas: Jasmin Buric, Aleks Ławniczak, Martin Dolezal, a także Bartosz Kopacza. Aż trzech z nich to piłkarze mający uprawnić grę obronną lubinian, która dotychczas była piętą achillesową.

W Lubinie chcą, aby formacja obronna funkcjonowała lepiej. Pomóc w tym ma Aleksandar Scekic. To piąty zimowy nabytek Zagłębia. 30-latek jest 29-krotnym reprezentantem Czarnogóry. Ostatnio reprezentował on Partizan Belgrad, z którym grał w tej edycji Ligi Konferencji Europy. Scekic podpisał z Miedziowymi umowę do 30 czerwca 2023 roku. 30-letni zawodnik wraz z Łukaszem Porębą, jest najwyżej wycenionym piłkarzem lubinian przez portal Transfermarkt (1,8 miliona euro).

Muszę powiedzieć, że pracowaliśmy bardzo długo nad sprowadzeniem Aleksandara do Lubina i jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się pozyskać takiego zawodnika. Wszystkim kibicom Zagłębia Partizan kojarzy się tylko pozytywnie i mam nadzieję, że podobnie będzie po występach Aleksandara dla naszego Klubu – powiedział Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

Czytaj także: Marek Papszun skomentował negocjacje z Legią

Komentarze