Zagłębie Lubin podjęło decyzję o rozstaniu z dotychczasowym prezesem

Artur Jankowski
Artur Jankowski fot. PressFocus

Zagłębie Lubin w oficjalnym komunikacie prasowym poinformowało o pożegnaniu dotychczasowego prezesa z klubem. Po dwudziestu miesiącach zakończyła się kadencja Artura Jankowskiego na stanowisku sternika Miedziowych.

  • Zagłębie Lubin w oficjalnej wiadomości przekazało, że zakończyło współpracę z dotychczasowym prezesem klubu
  • Po 20 miesiącach zakończyła się przygoda Artura Jankowskiego z Miedziowymi
  • Spekuluje się, że nowym sternikiem klubu z Lubina może być Michał Kielan lub Jacek Kruszewski

Zagłębie przed nową erą

Zagłębie Lubin podjęło decyzję o zatrudnieniu byłego prezesa Górnika Zabrze w grudniu 2019 roku. Artur Jankowski dowodził klubem przez pięć kadencji.

– Chciałbym wszystkim bardzo podziękować za współpracę na przestrzeni tych prawie dwóch lat. Ten okres spędzony w Zagłębiu Lubin był dla mnie cennym doświadczeniem i na pewno na długo zostanie w mojej pamięci. Dlatego korzystając z okazji, słowa podziękowania kieruję do wszystkich kibiców i bliskich osób, które w tym czasie mnie wspierały – przekazał Jankowski w oficjalnym komunikacie prasowym.

– Dziękuję również pracownikom i wszystkim naszym Partnerom. Dziękuję także Właścicielowi firmie KGHM Polska Miedź S.A za zaufanie i wsparcie. Na koniec dziękuję wszystkim moim kolegom z innych klubów oraz dziennikarzom, z którymi przez ten czas współpracowałem – uzupełnił dotychczasowy prezes Zagłębia.

Miedziowi w ligowej tabeli plasują się obecnie na 16. pozycji. Na koncie lubinian jest sześć punktów po pięciu rozegranych spotkaniach. Zagłębie w tej kampanii jest jak na razie bezkompromisowe, mając na swoim koncie dwa zwycięstwa i trzy porażki.

W niedzielę w meczu siódmej kolejki PKO Ekstraklasy lubinianie w roli gościa zmierzą się z Piastem Gliwice. Spotkanie zacznie się o 12:30.

Czytaj więcej: Zagłębie z przełamaniem, Lech postawił wysoko poprzeczkę Górnikowi

Komentarze