Zagłębie kontynuuje transferową ofensywę

Bartosz Kopacz
Bartosz Kopacz PressFocus

Zagłębie dokonało już czwartego transferu w zimowym oknie. Zespół Piotra Stokowca wzmocnił Bartosz Kopacz, który wrócił do Lubina.

  • Czwarty piłkarz wzmocnił Zagłębie w zimowym oknie transferowym
  • Do Lubina po półtora roku przerwy wrócił Bartosz Kopacz
  • 29-latek podpisał umowę ważną do 30 czerwca 2025 roku

Duże zmiany w defensywie

Działacze Zagłębia w przerwie zimowej dają jasno do zrozumienia, że miejsce lubinian nie jest w okolicach strefy spadkowej. Miedziowi mają wyższe ambicje, co potwierdza ponowne zatrudnienie Piotra Stokowca na stanowisku trenera. Szkoleniowiec ten otrzymał już kilka wzmocnień.

Zimą zawodnikami Zagłębia zostali: Jasmin Buric, Aleks Ławniczak oraz Martin Doleżal. Tym razem lubinianie ogłosili powrót do klubu Bartosza Kopacza, który przez ostatnie półtora roku reprezentował Lechię Gdańsk. Z Miedziowymi związał się umową obowiązującą do 30 czerwca 2025 roku.

Niezmiernie cieszymy się z powrotu Bartka do Zagłębia. Jest to zawodnik, który zna oczekiwania kibiców i trenera Piotra Stokowca oraz niejednokrotnie udowadniał, że ma zadatki na bycie liderem formacji defensywnej. Mam nadzieję, że jego dobra gra i doświadczenie pomoże nam w zwyciężaniu – powiedział Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

Jestem bardzo szczęśliwy z podpisania kontraktu z Zagłębiem. Cieszę się, że mogę być znów w Lubinie i od razu zabieram się do ciężkiej pracy. Patrzę na wszystko z optymizmem i już nie mogę się doczekać wyzwań, które mnie tu czekają – rzekł Bartosz Kopacz.

Czytaj także: Zagłębie Lubin ogłosiło kolejny transfer

Komentarze