Yebaoh złożył obietnicę kibicom Śląska

John Yeboah
John Yeboah fot. PressFocus

Śląsk Wrocław w sobotę nie wygrał w drugim meczu z rzędu w PKO Ekstraklasie. Podopieczni Ivana Djurdjevicia musieli zadowolić się remisem w starciu z Widzewem Łódź. Jedną z jaśniejszych postaci w szeregach Wojskowych był John Yeboah, który przedstawił swoje zdaniem na temat rywalizacji po zakończeniu spotkania.

  • Śląsk Wrocław jak na razie nie rozpieszcza w trakie trwającego sezonu
  • Wojskowi ponieśli co prawda tylko jedną porażkę, ale oczekiwania kibców są na pewno większe
  • Po meczu z Widzewem na kilka słów pozwolił sobie John Yeboah

Śląsk wciąż nie zachwyca

Śląsk Wrocław po rozegraniu czterech meczów ligowych ma na swoim koncie pięć punktów. Jest to efektem jednego zwycięstwa i dwóch remisów. W trakcie trwającego okna transferowego szeregi WKS-u zasilił John Yeboah, który w dotychczasowych trzech występach zdobył jedną bramkę.

– Na pewno bardzo chcieliśmy dzisiaj wygrać. Wiedzieliśmy, że to ważny mecz dla naszych kibiców. Mieliśmy kilka okazji, ale nic nie wpadło do bramki. Dobrze, że w obronie zagraliśmy na zero z tyłu – zaznaczył 22-latek cytowany przez SlaskWroclaw.pl.

– Jestem piłkarzem kreatywnym i kibice mogą spodziewać się więcej akcji, jak ta, po której padła bramka z Koroną Kielce czy dzisiejsza z Widzewem, choć tym razem nie została uznana. Chcę kontynuować ciężką pracę każdego dnia i jak zawsze walczyć dla drużyny – przekonywał Yeboah.

– Przed nami teraz trudne zadanie i wymagający rywal, jakim jest Lech Poznań. Jestem pewny, że jesteśmy w stanie zgarnąć w Poznaniu pełną pulę – zapowiedział piłkarz.

Bój Śląska z Kolejorzem odbędzie się 14 sierpnia (w niedzielę) o godzinie 20:00.

Czytaj więcej: Trener Widzewa docenił wywalczony punkt we Wrocławiu

Komentarze