Piotr Stokowiec
Piotr Stokowiec fot. ASInfo

Wygrana Lechii w Kielcach

Gracze Korony przegrali z Lechią 1:2. Dla zawodników z Gdańska to piąty wyjazdowy triumf w tym sezonie.

Jak wyglądał ten mecz? Piłkarze Lechii objęli prowadzenie w tym spotkaniu w 18. minucie. Jak do tego doszło? Goście mieli rzut rożny. Mladenović celnie dośrodkował, a precyzyjnym strzałem popisał się Paixao.

Gospodarze, którzy walczą o utrzymanie doprowadzili do wyrównania w 61. minucie. Piłkarze Korony przeprowadzili składną akcję, którą ostatecznie wykończył Papadopulos.

Wynik tego spotkania uległ zmianie jeszcze jeden raz. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry bramkę dla gości zdobył Gajos. Dzięki temu piłkarze z północy naszego kraju wygrali w Kielcach 2:1.

W tym momencie gospodarze są na 15. miejscu (23 punkty). Z kolei goście zajmują szóstą lokatę (37 oczek).

Warto dodać, że w doliczonym czasie gry czerwony kartonik otrzymał Kovacević.

Korona – Lechia 1:2 (0:1)

0:1 Paixao 18′
1:1 Papadopulos 61′