Wszołek skomentował powrót do Legii. ”Zamierzam dać siebie całego”

Paweł Wszołek
Paweł Wszołek PressFocus

Paweł Wszołek wzmocnił niedawno Legię. 29-latek przyznał, że miał inne możliwości. W wywiadzie dla klubowej strony wytłumaczył dlaczego wybrał jednak mistrza Polski.

  • Paweł Wszołek postanowił wrócić do Legii po nieco ponad półrocznej przerwie
  • 29-latek zamierza dać z siebie wszystko
  • Wypożyczony z Unionu zawodnik wierzy, że warszawianie mogą osiągnąć sporo

Wszołek wierzy w duże możliwości Legii

Kilka dni temu potwierdziły się informacje o powrocie Pawła Wszołka do Legii. 29-latek nie potrafił przeważnie przebić się nawet do kadry meczowe Unionu. W związku z tym zdecydował się na wypożyczenie do mistrza Polski, chociaż to nie była jedyna możliwość.

Wiem, że jest tutaj bardzo dużo jakości, wielu świetnych ludzi – nie tylko piłkarzy, bo mam na myśli całą społeczność w klubie. To także było w pewien sposób decydujące, bo nie ukrywam, że miałem inne opcje wypożyczenia – powiedział 29-latek.

Wiem jednak jak dobra jest ta drużyna, w wielu meczach widziałem sporo jakości i mam nadzieję, że teraz wspólnie udowodnimy to poprzez wyniki na boisku – dodał Wszołek, który zamierza dać z siebie wszystko w barwach Legii.

Jestem wypożyczony, ale to nie znaczy, że nie będę dawał z siebie maksa. Najważniejsze by wyjść na plac i dać z siebie wszystko. Zrobię to zawsze dla kibiców, dla całej drużyny i nie ważne gdzie będę, zamierzam dać siebie całego – zaznaczył wypożyczony z Unionu zawodnik.

Tym kierowałem się zawsze i tym kieruję się również teraz. Są gorsze i lepsze momenty, ale ogromnie wierzę w to, że najlepsze są przed drużyną, bo ma ona bardzo duży potencjał – uzupełnił.

Czytaj także: Młody talent Rakowa blisko przenosin do Serie A

Komentarze