Dobre wieści ze sztabu medycznego Legii Warszawa

Paweł Wszołek
Paweł Wszołek Pressfocus

W ostatnich meczach ligowych trener Aleksandr Vukovic musiał radzić sobie bez kilku kontuzjowanych zawodników. Ucieszyła go na pewno wiadomość, że do zdrowia wracają już Paweł Wszołek i Patryk Sokołowski. Obaj zawodnicy są już na ostatnim etapie rekonwalescencji.

  • Wszołek i Sokołowski zmagali się ostatnio z urazami
  • Pomocnicy wracają już do zdrowia
  • Obaj mogą znaleźć się w składzie na najbliższy mecz ligowy z Piastem

Ważne wzmocnienia Legii na końcówkę sezonu

Wszołek urazu doznał podczas meczu z Lechią Gdańsk. Początkowo wydawało się, że kontuzja jest poważna, a byłego reprezentanta Polski czeka dłuższy rozbrat z futbolem. Stan piłkarza zaczął się szybko poprawiać i już niedługo może być on gotowy do gry. Niewykluczone, że pomocnik znajdzie się w składzie już na zaplanowany na 18 kwietnia mecz ligowy z Piastem. W poniedziałek Wszołek trenował już indywidualnie.

Optymistycznie brzmią też wieści w sprawie zdrowia Patryka Sokołowskiego. Pomocnik nie dokończył rywalizacji z Lechem z powodu urazu głowy. Kontuzja nie jest na szczęście poważna, a 27-latek będzie do dyspozycji trenera w najbliższych meczach. 

We wtorek Legia rozegra towarzyski mecz z Dynamem Kijów. Jest to część europejskiego tournee klubu z Ukrainy, którego celem jest zebranie funduszy na pomoc ludziom, którzy ucierpieli podczas rosyjskiej inwazji. Mecz zaplanowano na godzinę 20:30.

Czytaj też: Brzęczek: łapiemy kontakt z zespołami, które są przed nami

Komentarze