Właściciel Widzewa o celach przed zespołem. “Jeżeli będzie szansa powalczyć o więcej, zrobimy to”

Piłkarze Widzewa Łódź
Piłkarze Widzewa Łódź fot. PressFocus

Widzew Łódź ma za sobą bardzo udaną rundę jesienną po powrocie do PKO Ekstraklasy. Drużyna Janusza Niedźwiedzia plasuje się aktualnie na trzeciej pozycji w ligowej tabeli, legitymując się dorobkiem 29 punktów. Większościowy udziałowiec Widzewa zabrał głos na ten temat.

  • Bardzo ciekawie zapowiada się druga część sezonu w PKO Ekstraklasie
  • Rewelacją rozgrywek jest Widzew Łódź
  • Na temat postawy beniaminka rozgrywek jesienią wypowiedział się właściciel klubu

Widzew z szansą na spektakularny sukces

Widzew Łódź w trakcie rundy jesiennej dał się zapamiętać z dobrej gry. Następstwem takiego obrotu wydarzeń jest wysoka pozycja podopiecznych Janusza Niedźwiedzia. Na podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu beniaminka PKO Ekstraklasy pozwolił sobie większościowy udziałowiec klubu.

Wiele rzeczy mnie pozytywnie zaskoczyło. Wielu zawodników prezentowało się z dobrej strony, ale przede wszystkim cieszę się z tego, że na boisku było widać drużynę, a nie zlepek indywidualności – mówił Tomasz Stamirowski cytowany przez Widzew.com.

Startujemy z trzeciego miejsca i to jest super. Dla mnie, oprócz utrzymania, ważne są też dwa inne cele. Chcemy walczyć o zwycięstwo w każdym meczu, ale wiem, że charakter trenera i zawodników jest taki, że jestem o to spokojny. Chcemy też zbudować trzon Widzewa na przyszły sezon. Jeżeli natomiast będzie szansa powalczyć o więcej, zrobimy to – uzupełnił właściciel klubu.

Łodzianie pierwsze ligowe spotkanie w 2023 roku rozegrają 28 stycznia. Zmierzą się wówczas z Pogonią Szczecin w roli gospodarza.

Czytaj więcej: Raków po kolejnym sparingu. “To jest inny świat”

Komentarze