Wisła udała się do Turcji, kadra Białej Gwiazdy na obóz w Antalyi

Piłkarze Wisły Kraków
Piłkarze Wisły Kraków fot. PressFocus

Wisła Kraków w drugiej części sezonu nie zamierza odpuszczać walki o powrót do elity. Mimo że aktualnie Biała Gwiazda plasuje się poza strefa drużyn, mogących walczyć w barażach. Na dzisiaj jednak wiślacy skupiają się na obozie przygotowawczym, który odbędzie się w Turcji. Znana jest kadra piłkarzy, która została na niego powołana.

  • Wisła Kraków udała się na zgrupowanie w Turcji
  • Znana jest kadra Białej Gwiazdy na obóz w Antalyi
  • Znalazło się w niej 31 zawodników

Wisła udała się na obóz do Turcji

Wisła Kraków po rozegraniu 18. kolejek ligowych legitymuje się bilansem 24 punktów, plasując się na 10. pozycji. Do szóstej Arki Gdynia ekipa z Krakowa traci cztery oczka, a do lidera ŁKS-u aż 13 punktów.

Prezes Wisły Jarosław Królewski przekonuje jednak, że drużyna zrobi wszystko, aby wywalczyć miejsce w barażach. Na dzisiaj szeregi Białej Gwiazdy wzmocnili już: Igor Sapała, Alex Mula oraz David Junca.

Wiadomo jednak, że Wisła cały czas jest w trakcie poszukiwania nowych zawodników. Chociaż konkretne nazwiska nie pojawiają się w przestrzeni medialnej.

Wiadomo natomiast jak wygląda kadra Wisły na zgrupowanie w Antalyi. Ciekawe jest to, że znaleźli się w niej między innymi Piotr Starzyński, Jelić Balta, Momo Cisse, czy Dor Hugi, którzy zostali wystawieni na listę transferową.

Kadra Wisły Kraków na zgrupowanie w Antalyi:

Bramkarze: Mikołaj Biegański, Kamil Broda, Dorian Frątczak, Jakub Stępak;

Obrońcy: Joseph Colley, Konrad Gruszkowski, Bartosz Jaroch, David Juncà, Jakub Krzyżanowski, Igor Łasicki, Boris Moltenis, Kacper Skrobański, Dawid Szot, Alan Uryga;

Pomocnicy: Vullnet Basha, Kacper Duda, Ivan Borna, Jelić Balta, Igor Sapała, Wiktor Szywacz, Bartosz Talar;

Napastnicy i skrzydłowi: Jakub Błaszczykowski, Momo Cissé, Luis Fernández, Dor Hugi, Mateusz Młyński, Álex Mula, Zdenek Ondrasek, Angel Rodado, Piotr Starzyński, Michał Żyro.

Czytaj więcej: Nowa umowa ważnego piłkarza Warty Poznań

Komentarze