Zaczęła się ofensywna transferowa Białej Gwiazdy

Igor Sapała
Igor Sapała fot. PressFocus

Wisła Kraków w poniedziałek poinformowała oficjalnie, że sfinalizowała pierwszy transfer przed druga częścią sezonu. Na zasadzie wolnego transferu szeregi Białej Gwiazdy wzmocnił Igor Sapała.

  • Wisła Kraków ogłosiła pierwszy transfer przed drugą częścią sezonu
  • Szeregi Białej Gwiazdy zasilił Igor Sapała
  • 27-latek podpisał kontrakt do 2025 roku

Igor Sapała dołączył do Wisły Kraków

Wisła Kraków przed startem nowego sezonu była postrzegana jako główny faworyt do wywalczenia awansu do elity. Przemawiać za tym miała szeroka kadra, zdecydowanie największy budżet na zapleczu PKO Ekstraklasy i potencjał. Rzeczywistość była brutalna dla kibiców Białej Gwiazdy jesienią. Wiślacy jednak zamierzają powalczyć o powrót do elity wiosną.

Pomóc w zrealizowaniu celu mają nowi zawodnicy. Najnowszym nabytkiem klubu z Krakowa został Igor Sapała, który w ostatnim czasie był bez klubu.

“Pierwszym zimowym wzmocnieniem Wisły Kraków został Igor Sapała. 27-letni pomocnik, który dołącza do drużyny dowodzonej przez trenera Radosława Sobolewskiego, związał się z Białą Gwiazdą kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2025 roku” – czytamy w oficjalnym komunikacie Wisły Kraków.

Sapała od września był bez klubu po rozstaniu z Rakowem Częstochowa. W szeregach Niebiesko-czerwonych piłkarz zanotował 116 meczów, zdobywając w nich cztery bramki. Na koncie piłkarza było też siedem asyst. Z ekipą z Częstochowy zawodnik dwukrotnie wygrywał Puchar Polski, a raz Superpuchar Polski.

Czytaj więcej: Wisła Kraków testuje hiszpańskiego skrzydłowego

Komentarze