Wisła przedłuża kolejne kontrakty

Piłkarze Wisły Kraków
Piłkarze Wisły Kraków fot. Radosław Bełżek

Wisła Kraków poinformowała o przedłużeniu kontraktów z trzema młodymi zawodnikami. W zespole Białej Gwiazdy w nadchodzącym sezonie nadal będą występować Kamil Broda, Daniel Hoyo-Kowalski i Dawid Szot.

Czytaj dalej…

Wisła skorzystała z opcji przedłużenia zawartej w dotychczasowych kontraktach zawodników. W efekcie umowy będą obowiązywać do końca czerwca 2021 roku.

19-letni Kamil Broda dotychczas nie miał okazji do debiutu w pierwszej drużynie. Hoyo-Kowalski wystąpił w pięciu meczach Ekstraklasy, w tym jednym w ostatnim sezonie. Z kolei Szot ma na swoim koncie siedem występów w barwach Wisły w najwyższej klasie rozgrywkowej, w tym pięć w sezonie 2019/20.

To kolejni piłkarze Wisły, których umowy zostały przedłużone. W czwartek klub poinformował również o zatrzymaniu doświadczonego Rafała Boguskiego, a wkrótce podpisy pod nowymi kontraktami powinni złożyć również Jakub Błaszczykowski, Lukas Klemenz, Michał Mak.

Z klubem pożegnało się dotychczas siedmiu zawodników – Paweł Brożek, Marcin Wasilewski, Kamil Wojtkowski, Krzysztof Drzazga, Mateusz Hołownia, Lubomir Tupta i Kais Al-Ain.

Komentarze