Wisła Płock przedłużyła umowę z kluczowym zawodnikiem

Łukasz Sekulski
Łukasz Sekulski fot. PressFocus

Łukasz Sekulski to bez wątpienia kluczowa postać Wisły Płock. Oficjalna strona internetowa Nafciarzy w oficjalnym komunikacie przekazała, że zawodnik przedłużył umowę z klubem. 31-latek parafował kontrakt do 2025 roku.

  • Wisła Płock ogłosiła przedłużenie umowy z kluczowym zawodnikiem
  • Łukasz Sekulski parafował nowy kontrakt z Nafciarzami
  • 31-latek związał swoją przyszłość z klubem na kolejne trzy sezony

Sekulski na dłużej w Wiśle

Łukasz Sekulski trafił do Wisły Płock z ŁKS-u latem 2021 roku. Nafciarze pozyskali zawodnika na zasadzie wolnego transferu. Okazało się, że to był dobry ruch sterników klubu, bo napastnik był w ostatnim sezonie wyróżniającą się postacią w ofensywie teamu z Płocka.

“Najlepszy strzelec Wisły Płock w sezonie 2021/2022 – płocczanin Łukasz Sekulski podpisał nowy trzyletni kontrakt z naszym klubem, który od teraz będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku!” – brzmi oficjalne oświadczenie przedstawiciela PKO Ekstraklasy.

31-latek w trakcie ostatniej kampanii zdobył 13 bramek, a ponadto zaliczył trzy kluczowe podania. Jednocześnie zawodnik był najskuteczniejszym strzelcem Wisły Płock. Sekulski pod względem skutecznością zanotował swoją najlepszą kampanię w Ekstraklasie.

Okazję na poprawę swojego bilansu strzeleckiego piłkarz będzie miał już w ten weekend. Nafciarze w pierwszym meczu nowego sezonu zmierzą się z Lechią Gdańsk. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o 15:00.

Czytaj więcej: Były piłkarz Radomiaka zakotwiczył w Wiśle Płock

Komentarze