Wisła ma nowego napastnika. Etatowy reprezentant

Fatos Beqiraj
Fatos Beqiraj fot. Stefan Constantin / Sport Pictures

Wisła Kraków wzmocniła w piątek siłę ofensywną swojego zespołu. Zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Artura Skowronka został reprezentant Czarnogóry Fatos Beqiraj.

Czytaj dalej…

32-letni zawodnik, który ostatnie dwa lata spędził w izraelskim zespole Maccabi Netanya, podpisał z Wisłą dwuletni kontrakt. Do Krakowa przenosi się na zasadzie wolnego transferu. W trakcie ostatniego sezonu izraelskiej ekstraklasy zdobył siedem bramek w 23 występach.

Beqiraj to bez wątpienia bardzo doświadczony piłkarz. W trakcie swojej dotychczasowej kariery reprezentował między innymi barwy Buducnostu Podgorica, Dinama Zagrzeb, Changchun Yarai, Dynama Mińsk, Dynama Moskwa oraz KV Mechelen.

Zawodnik jest również etatowym reprezentantem Czarnogóry. W drużynie narodowej wystąpił dotychczas 69 razy, zdobywając dziewięć bramek.

Czarnogórzec za Czarnogórca

Informacja o sprowadzeniu Beqiraja jest drugim opublikowanym przez Wisłę w piątek komunikatem dotyczącym zmian kadrowych. Wcześniej klub poinformował o odejściu innego reprezentanta Czarnogóry Vukana Savicevicia, który na zasadzie definitywnego transferu przeniósł się do beniaminka drugiej ligi tureckiej Samsunsporu.

Komentarze