Wisła Kraków zaczęła się zbroić na 1. Ligę

Jakub Niewiadomski
Jakub Niewiadomski fot. PressFocus

Wisła Kraków sfinalizowała pierwszy transfer przed startem nowego sezonu Fortuna 1 Ligi. Szeregi Białej Gwiazdy zasilił Jakub Niewiadomski. 20-letni obrońcą związał się z 13-krotnymi mistrzami Polski kontraktem do końca czerwca 2024 roku.

  • Wisła Kraków pozyskała nowego obrońcę
  • Szeregi Białej Gwiazdy zasilił Jakub Niewiadoski
  • 20-latek podpisał z klubem z Reymonta umowę do 2024 roku

Wisła Kraków z nowym obrońcą

Wisła Kraków w poniedziałek 13 czerwca zaczyna przygotowania do nowej kampanii PKO Ekstraklasy. Tymczasem władze klubu pracują nad budową kadry na nową kampanię. W oficjalnym komunikacie biura prasowego Białej Gwiazdy przekazano, że szeregi krakowskiej ekipy zasilił Jakub Niewiadomski.

“Wisła Kraków kompletuje swoją kadrę przed startem sezonu 2022/2023. Do drużyny dowodzonej przez trenera Jerzego Brzęczka dołącza lewy obrońca – Jakub Niewiadomski – który podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku. Umowa zawiera opcję przedłużenia” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu klubu z Krakowa.

Młody defensor przez ostatnie pół roku występował w drugim zespole Lecha Poznań w eWinner 2 Lidze, notując w tej ekipie trzy spotkania. 20-latek urodzony w Kole ma na swoim koncie występy w młodzieżowych reprezentacja Polski.

Niewiadomski w szeregach Wisły ma wzmocnić defensywę, mogąc grac zarówno na lewej obronie, jak i na środku. Zawodnik zastąpi w krakowskiej ekipie Macieja Sadloka, z którym władze Wisły nie przedłużyły umowy.

Czytaj więcej: Wisła Kraków żegna doświadczonego obrońcę

Komentarze