Wisła Kraków z nowym środkowy obrońcą

Piłkarze Wisły Kraków
Piłkarze Wisły Kraków fot. PressFocus

Josep Colley został nowym zawodnikiem krakowskiej Wisły, poinformowali 13-krotni mistrzowie Polski na swojej stronie internetowej. 22-latek związał się z Białą Gwiazdą umową do końca czerwca 2025 roku.

  • Wisła Kraków pozyskała nowego środkowego obrońcę
  • Josep Colley w przeszłości był zawodnikiem Chelsea i Chievo Werona
  • Szwed gambijskiego pochodzenia do krakowskiej ekipy trafił na zasadzie wolnego transferu

Colley nowym zawodnikiem Wisły Kraków

Josep Colley w krakowskiej Wiśle wzmocnił defensywę. Były młodzieżowy reprezentant Szwecji zanim dołączył do teamu z Reymonta, to występował w Chievo Werona, gdzie był na wypożyczeniu. W swoim piłkarskim CV ma też Chelsea.

“Nowym zawodnikiem Białej Gwiazdy został 22-letni środkowy obrońca – Joseph Colley. Zawodnik podpisał z krakowskim klubem kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku” – czytamy w komunikacie napisanym przez biuro prasowe Białej Gwiazdy.

Nowy nabytek Wisły to środkowy obrońca. O miejsce w składzie krakowskiej ekipy może rywalizować z takimi zawodnikami jak: Maciej Sadlok, Michal Frydrych, czy Adi Mehremić.

Szczerze wierzymy, że Joseph wzmocni nas w defensywie, jego mobilność, siła i poświęcenie na boisku będą bardzo przydatne, a transfer znacząco wpłynie na rywalizację wśród obrońców. Dodatkowo Joseph sprawnie operuje piłką, co idealnie wpisuje się w nasz sposób gry – powiedział Tomasz Pasieczny, dyrektor sportowy Wisły Kraków.

W tej kampanii Colley rozegrał zaledwie jeden mecz w koszulce IK Sirius.

Czytaj więcej: Wisła Kraków z kolejnym wzmocnieniem

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze