Wisła Kraków z kolejnym wzmocnieniem

Piłkarze Wisły Kraków
Piłkarze Wisły Kraków fot. Grzegorz Wajda

Wisła Kraków w oficjalnym komunikacie na swojej stronie internetowej poinformowała, że nowym zawodnikiem tego klubu został Michal Skvarka. 28-latek wzmocnił drugą linię Białej Gwiazdy, podpisując kontrakt na dwa lata.

  • Wisła Kraków ogłosiła kolejny transfer
  • Nowym zawodnikiem Białej Gwiazdy został Michal Skvarka
  • Słowak wzmocnił drugą linię 13-krotnych mistrzów Polski

Wisła Kraków pozyskała dwukrotnego reprezentanta Słowacji

Wisła Kraków od środy bierze udział w zgrupowaniu w Arłamowie przed startem PKO Ekstraklasy. Weźmie w nim udziałem także Skvarka, który ostatnio bronił barw Ferencvarosi TC. W ekipie z Węgier zawodnik zaliczył łącznie 45 spotkań, strzelając w nich sześć goli, a ponadto zaliczył dziewięć asyst.

“Na dzień przed wyjazdem na obóz przygotowawczy do Arłamowa szeregi Białej Gwiazdy zasilił pochodzący ze Słowacji pomocnik – Michal Škvarka. 28-letni zawodnik związał się z krakowskim klubem dwuletnią umową, która zawiera opcję rocznego przedłużenia” – brzmi oficjalny komunikat klubu z Krakowa.

Nowy nabytek 13-krotnych mistrzów Polski ma wzmocnić środek pola. Tymczasem kilka zdań na team Słowak wyraził jeden z przedstawicieli Wisły.

– Michal Skvarka to piłkarz, który wzmocni środek pola Wisły. Może grać jako “ósemka” albo “dziesiątka”. Odznacza się bardzo dobrym przeglądem pola i techniką użytkową. Gwarantuje nam wiele aspektów, których szukaliśmy: doświadczenie, uniwersalność, znajomość systemu preferowanego przez trenera i przede wszystkim skuteczność w wykonywaniu stałych fragmentów gry. Związał się z naszym klubem dwuletnią umową z opcją przedłużenia o rok – powiedział dyrektor sportowy Białej Gwiazdy – Tomasz Pasieczny.

Czytaj więcej: Wisła Kraków ze wzmocnieniem w ofensywie

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze