Wisła Kraków z kolejnym wzmocnieniem

Piłkarze Wisły Kraków
Piłkarze Wisły Kraków fot. PressFocus

Wisła Kraków w oficjalnym komunikacie poinformowała o pozyskaniu nowego skrzydłowego. Szeregi Białej Gwiazdy zasilił Momo Cisse, który bronił ostatnio barw VfB Stuttgart. Zawodnik dołączył do 13-krotnych mistrzów Polski na wypożyczenie.

  • Wisła Kraków poinformowała o pozyskaniu nowego zawodnika
  • Szeregi Białej Gwiazdy wzmocnił piłkarz z doświadczeniem w Bundeslidze
  • Krakowski team znalazł następcę Yawa Yeboaha

Piłkarz Stuttgartu wzmocnił Wisłę Kraków

Wisła Kraków szukała pilnie wzmocnienia na skrzydle po tym, jak faktem stało się, że z klubem pożegnał się Yaw Yeboah. Ghańczyk zdecydował się na kontynuowanie kariery za oceanem w MLS.

Następcą Yeboaha w ekipie z Reymonta został natomiast Momo Cisse, który dołączył do Wisły na wypożyczenie do końca sezonu. 19-latek w tej kampanii wystąpił w pięciu meczach Bundesligi.

Kilka zdań na temat zawodnika wyraził jeden z przedstawicieli klubu z Krakowa.

Momo jest młodym i utalentowanym piłkarzem, który w swej krótkiej karierze zdążył otrzeć się o Bundesligę. Liczymy, że swoją szybkością, dynamiką oraz dryblingiem urozmaici naszą grę w ofensywie – mówił dyrektor sportowy Wisły Kraków – Tomasz Pasieczny.

To zawodnik z wielkim potencjałem i mamy wielką nadzieję, że kibice szybko się o tym przekonają – uzupełnił działacz krakowskiego klubu.

Wisła Kraków aktualnie plasuje się na 13. miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy. W pierwszym ligowym meczu w 2022 roku podopieczni Adriana Guli zagrają z Rakowem Częstochowa.

Czytaj więcej: Wisła Kraków sfinalizowała transfer napastnika

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze