Wisła Kraków testuje hiszpańskiego skrzydłowego

Wisła Kraków
Wisła Kraków fot. PressFocus

Wisła Kraków przygotowuje się do rundy wiosennej. Aktualnie testy medyczne przejdzie Hiszpan Alex Mula, który od kilku miesięcy nie jest związany z żadnym klubem.

  • Wisła Kraków szuka wzmocnień przed startem rundy wiosennej
  • Testy medyczne w klubie przejdzie Alex Mula
  • Hiszpański skrzydłowy latem rozstał się z klubem i nie znalazł nowego pracodawcy

Wisła Kraków testuje Hiszpana

Wisła Kraków ma za sobą gorzką rundę jesienną, którą zakończyła na dziesiątym miejscu w pierwszoligowej tabeli. Celem na ten sezon jest powrót do Ekstraklasy, w związku z czym po wznowieniu rozgrywek musi zanotować zdecydowanie lepsze wyniki. Niewykluczone, że zimą dojdzie do sporych przetasowań w kadrze krakowskiego zespołu. Poszukiwane są fundusze, dlatego drużynę mogą opuścić najdrożsi w utrzymaniu, a zastąpią ich nieco tańsi.

Kilka dni temu Wisła poinformowała o testach Igora Sapały, który latem rozstał się z Rakowem Częstochowa. W poniedziałek dołączył do niego również Alex Mula. Hiszpański skrzydłowy także nie jest związany z żadnym pracodawcą, więc “Biała Gwiazda” nie musi martwić się o dodatkowy wydatek.

W poprzednim sezonie Mula występował w drugoligowej Fuenlabradzie, gdzie w 33 występach zgromadził bramkę oraz trzy asysty.

Wszystko wskazuje na to, że 26-latek jest pomysłem Kiko Ramireza, który dopiero co został nowym dyrektorem sportowym Wisły Kraków. To właśnie on słynie z wyjątkowej znajomości rynku hiszpańskich zawodników, bowiem już w przeszłości odpowiadał za wiele transferów swoich rodaków do Ekstraklasy.

Zobacz również: Papszun po wartościowym sparingu z PSV. “Praktycznie po każdym naszym błędzie, rywal zdobył bramkę”

Komentarze