Wisła Kraków straci swoją gwiazdę!

Yaw Yeboah
Yaw Yeboah fot. PressFocus

Yaw Yeboah zostanie nowym zawodnikiem Columbus Crew, poinformował w mediach społecznościowych dziennikarz Jacob Myers. Suma transakcji ma wynieść dwa miliony dolarów.

  • Najnowsze doniesienia medialne sugerują, że Wisła Kraków lada moment straci jednego ze swoich kluczowych piłkarzy
  • Yaw Yeboah prawdopodobnie wkrótce przystanie na ofertę jednego z klubów z MLS
  • Aktualnie trwają prace nad finalizowanie transakcji z udziałem 24-latka

Yaw Yeboah zamierza kontynuować karierę za oceanem

Yaw Yeboah to bez wątpienia pierwszoplanowa postać Wisły Kraków w tej kampanii. Kibicom Białej Gwiazdy może być zatem trudno wyobrazić sobie swój ukochany zespół bez Ghańczyka. Wygląda jednak na to, że fani krakowskiej ekipy powoli muszą godzić się z tym, że zawodnik pożegna się z Wisłą.

Jacom Myers potwierdził na Twitterze wcześniejsze informacje, które przekazał polskim kibicom Janekx89. 24-letni piłkarz Wisły znalazł się na celowniku Columbus Crew, które planuje przeznaczyć na transfer z udziałem Ghańczyka mniej więcej dwa miliony dolarów.

Na dzisiaj nie wiadomo, jak długo miałby obowiązywać kontrakt zawodnika z ekipą z MLS. Z medialnych doniesień wynika jednak, że ma być to umowa długoterminowa.

Od momentu dołączenia do krakowskiej ekipy zawodnik rozegrał 47 spotkań w Wiśle. Strzelił w nich dziewięć goli, a ponadto zanotował trzy asysty. Tylko w tym sezonie Yeboah zdobył pięć bramek dla Białej Gwiazdy.

Czytaj więcej: Kozłowski oficjalnie pożegnał Pogoń Szczecin

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze