Wisła Kraków sfinalizowała kolejny transfer

Bartosz Jaroch
Bartosz Jaroch fot. PressFocus

Wisła Kraków jest w trakcie przygotowań do startu nowego sezonu. Tymczasem klubowi działacze kompletują kadrę na nową kampanię. Biuro prasowe Białej Gwiazdy przekazało, że nowym zawodnik 13-krotnych mistrzów Polski został Bartosz Jaroch.

  • Wisła Kraków poinformowała o sfinalizowaniu kolejnego transferu
  • Szeregi ekipy z Reymonta wzmocnił Bartosz Jaroch
  • 27-latek to prawy obrońca

Wisła z nowym defensorem

Wisła Kraków w ostatnim sezonie spadła po 26 latach na zaplecze Ekstraklasy. Tym samym w nowej kampanii Biała Gwiazda będzie rywalizować w Fortuna 1 Lidze. Chociaż w trakcie poniedziałkowej konferencji prasowej przedstawiciele władz klubu nie pozwolili sobie na deklarację, że Wisła będzie walczyć o awans do elity, to kibice nie wyobrażają sobie, aby mogło być inaczej.

Nowym zawodnikiem krakowskiej ekipy został natomiast Bartosz Jaroch. 27-latek wzmocnił drużyną z Krakowa w defensywie, podpisując umowę do końca czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia.

“Kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2022/2023 przywdzieje koszulkę z białą gwiazdą jest Bartosz Jaroch. 27-letni defensor przenosi się pod Wawel i zasila szeregi Wisły Kraków, podpisując z nią kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku, który zawiera opcję przedłużenia” – czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym na stronie Wisla.krakow.pl.

Jaroch w ostatniej kampanii występował w Resovii Rzeszów. W tej ekipie prawy obrońca wystąpił w 33 meczach, notując w nich dwa trafienia i dwie asysty. W swoim piłkarskim CV zawodnik ma też takie kluby jak: Podbeskidzie Bielsko-Biała, Znicz Pruszków, czy Olimpia Grudziądz.

Czytaj więcej: Wisła Kraków zaczęła się zbroić na 1. Ligę

Komentarze