Przyszłość Petra Hyballi przesądzona

Peter Hyballa
Peter Hyballa Pressfocus

Runda rewanżowa w wykonaniu piłkarzy Wisły Kraków pozostawia wiele do życzenia. Peter Hyballa, który objął stery w klubie zimą poprzedniego roku, wraz z końcem kampanii 2021/20 przestanie pełnić funkcję pierwszego trenera.

Czarne chmury wisiały nad Hyballą od kwietnia

Seria gorszych wyników Wisły zaczęła się od porażki z Podbeskidziem (0:2) na początku kwietnia. Trzeba przyznać, że zespół Petra Hyballi w dobrym stylu wszedł w rundę rewanżową, kiedy na sześć pierwszych kolejek przegrał tylko jedną. Nieoczekiwanie po dobrej passie nie było już śladu wiosną. Obecnie z szatni, co chwilę wychodzą kolejne konflikty na linii piłkarz – trener, a oliwy do ognia dolał ostatni gest Jakuba Błaszczykowskiego podczas celebracji gola przeciwko Legii Warszawa (1:2).

Nadszedł czas rozstania

– Peter Hyballa nie będzie dłużej prowadził pierwszej drużyny Wisły Kraków. Rozpoczęty w grudniu 2020 roku projekt nie zostanie kontynuowany, a obie strony podjęły decyzję o rozwiązaniu umowy. Zawarte zostało porozumienie pozwalające na zakończenie współpracy na warunkach satysfakcjonujących zarówno klub, jak i szkoleniowca – czytamy na oficjalnej stronie Białej Gwiazdy.

Komentarze