Powiększa się dział sportowy Wisły Kraków. Kiko Ramirez wybrał asystentów

Kiko Ramirez
Kiko Ramirez fot. PressFocus

Kolejne zmiany w dziale sportowym Wisły Kraków. W środę klub poinformował o nowych asystentach, którzy będą pomagać Kiko Ramirezowi przy realizowaniu polityki transferowej.

  • Kilka dni temu Kiko Ramirez został nowym dyrektorem sportowym Wisły Kraków
  • Hiszpan wybrał swoich asystentów, którzy pomogą mu realizować politykę transferową
  • Z “Białą Gwiazdą” będą współpracować Samuel García Martín i Juan Manuel Barroso González

Hiszpańskie posiłki w Krakowie

Wisła Kraków przyzwyczaiła nas do tego, że pod koniec roku w jej szeregach dochodzi do wielu zmian. Tym razem doszło do nich w klubowych gabinetach. Nowym prezesem został Jarosław Królewski, a kilka dni temu w roli dyrektora sportowego zatrudniony został Kiko Ramirez. W 2017 roku Hiszpan był trenerem “Białej Gwiazdy”, natomiast teraz będzie odpowiadał za jej politykę transferową.

W Krakowie doszło już do pierwszych wzmocnień. Kontrakt z Wisłą podpisał Igor Sapała, a na testach medycznych przebywa hiszpański skrzydłowy Alex Mula. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek kadrowej rewolucji, której pierwszoligowy zespół nie uniknie.

W środę dowiedzieliśmy się, że Ramirez nie będzie działał sam. Klub poinformował o nawiązaniu współpracy z dwoma asystentami. Jednym z nich jest Samuel García Martín, który ma odpowiadać za komunikację w dziale sportowym, a także współpracę dyrektora z trenerem pierwszej drużyny.

Do Wisły Kraków trafił także Juan Manuel Barroso González, mający w swoim piłkarskim CV między innymi pobyt w Rayo Vallecano. Do jego zadań będzie należało poszukiwanie nowych zawodników.

Zobacz również: Legia Warszawa obserwuje młodzieżowego reprezentanta Polski

Komentarze