Wisła Kraków celuje w reprezentanta Azerbejdżanu

Mahir Emreli
Mahir Emreli fot. PressFocus

Wisła Kraków w trakcie trwającego sezonu nie rozpieszcza swoich kibiców. Spadek ekipie Petera Hyballi nie grozi. Niemniej wyniki osiągane przez Białą Gwiazdę są znacznie poniżej oczekiwań. Tymczasem Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl podaje, że niebawem do ekipy z Krakowa może trafić reprezentant Azerbejdżanu.

Biała Gwiazda planuje letnie zbrojenie

Wisła Kraków po rozegraniu 27 spotkań legitymuje się bilansem 29 punktów na koncie. Nad ostatnią Stalą Mielec wiślacy mają pięć oczek przewagi. Tymczasem w najbliższy weekend team z Reymonta zmierzy się z Legią Warszawa w szlagierze 28. kolejki PKO Ekstraklasy.

Decydenci Białej Gwiazdy są natomiast myślami już przy kolejnej kampanii. Według medialnych doniesień na celowniku klubu z Krakowa znalazł się Mahir Emreli, broniący aktualnie barw Karabachu Agdam. Zawodnikowi z końcem czerwca wygasa umowa z ekipą Ogierów. Sam zainteresowany podjął natomiast decyzję o tym, że latem będzie chciał zmienić barwy klubowe. Napastnik na brak zainteresowanie nie może jednak narzekać.

Nie tylko Wisła w grze

Chętnych na usługi 23-latka zdecydowanie nie brakuje. Co ciekawe są w tym gronie także inne kluby z PKO Ekstraklasy. Mowa podobno o Rakowie Częstochowa, czy Zagłębiu Lubin. Najnowsze doniesienia sugerują z kolei, że piłkarz znalazł się też na liście życzeń Wisły Kraków.

W trakcie trwającej kampanii Emreli wystąpił łącznie w tym sezonie w 27 spotkaniach, notując w nich 20 trafień. Tylko w lidze azerskiej zawodnik zanotował 16 goli. Do Karabachu piłkarz trafił w 2015 roku z akademii piłkarskiej FC Baku. Łącznie w szeregach hegemona ligi azerskiej zawodnik wystąpił w 178 spotkaniach, zdobywając w nich 65 bramek. Ponadto na koncie Emreliego są 23 asysty.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze