Wisła będzie testowała młodzieżowego reprezentanta Polski

Bartosz Talar (z lewej)
Bartosz Talar (z lewej) fot. PressFocus

Bartosz Talar niewykluczone, że wkrótce zasili szeregi Wisły Kraków. Klub z Reymonta za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że 19-latek będzie w najbliższym czasie testowany przez 13-krotnych mistrzów Polski.

  • Realny scenariusz zakłada, że Wisła Kraków wkrótce pozyska dziesiątego nowego piłkarza przed startem nowego sezonu
  • Białą Gwiazdę może wzmocnić Bartosz Talar
  • 19-latek aktualnie jest testowany przez klub z Reymonta

Wisła testuje utalentowanego pomocnika

Bartosz Talar to środkowy pomocnik, który ostatnio grał w rezerwach Olympique Lyon. Młodzieżowy reprezentant Polski pierwsze kroki w piłce nożnej stawiał w akademii piłkarskiej Lecha Poznań. Później trafił do Dunajca, a następnie do OL.

“W najbliższym czasie sztab Wisły Kraków będzie przyglądał się pomocnikowi Bartoszowi Talarowi, który dotychczas występował w Olympique Lyon B” – poinformowało biuro prasowe Wisły Kraków na Twitterze.

Talar w ostatnim sezonie rozegrał 20 spotkań. Gdyby transakcja z udziałem piłkarza doszła do skutku, to jego rywalami do gry w wyjściowym składzie Białej Gwiazdy mogliby być Nikola Kuveljić, czy Kacper Duda.

Wiślacy nową kampanię ligową zaczną w połowie lipca. Pierwszym rywalem podopiecznych Jerzego Brzęczka będzie Sandecja Nowy Sącz. Spotkanie odbędzie się 16 lipca o 17:30.

Ekipę z Krakowa jak na razie wzmocniło siedmiu nowych zawodników przed startem nowej kampanii. Między innymi Igor Łasicki, czy Michał Żyro.

Czytaj więcej: Nowy nabytek Wisły. Ponad sto meczów w La Lidze!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze