Wisła blisko kolejnego transferu

Piłkarze Wisły Kraków
Piłkarze Wisły Kraków fot. PressFocus

Wisła Kraków wygląda na to, że nie zamierza zakończyć zimowej ofensywy transferowej. Klub w oficjalnym komunikacie przekazał, że testy ma wkrótce przejść Miki Villar. Jeśli zakończą się bez niespodzianek, to 26-latek zostanie piątym nowym zawodnikiem Białej Gwiazdy tej zimy.

  • Wisła Kraków na drugą część sezonu ma ambitny plan, aby znaleźć się co najmniej w barażach o awans do elity
  • Możliwe, że kolejnym wzmocnieniem Białej Gwiazdy będzie Miki Villar
  • 26-latek ma przejść wkrótce testy medyczne

Miki Villar ma wzmocnić 13-krotnych mistrzów Polski

Wisła Kraków aktualnie przebywa na zgrupowaniu w Turcji, które potrwa do 28 stycznia. W jego trakcie ekipa Radosława Sobolewskiego rozegrała jak na razie cztery sparingi, wygrywając trzy z nich. Tylko w jednym spotkaniu krakowianie zremisowali.

Biuro prasowe Białej Gwiazdy opublikowało natomiast na Twitterze wiadomość, że testy w klubie przejdzie Miki Villar. Piłkarz w trakcie trwającego sezonu wystąpił w 15 meczach w barwach drugoligowej Ibizy. Zdobył w nich jedną bramkę. Ma wzmocnić rywalizację w pomocy krakowskiej drużyny.

“Testy medyczne w Wiśle Kraków wkrótce rozpocznie Miki Villar” – brzmi oficjalna wiadomość klubu z Krakowa.

Wiślacy ligowe zmagania w rundzie wiosennej wznowi 10 lutego. Zmierzą się wówczas w roli gospodarza z Resovią. Spotkanie zacznie się o 20:30. Pierwszy wyjazdowy mecz w 2023 roku Biała Gwiazda ma rozegrać natomiast z Arką Gdynia już 18 lutego o 17:30.

Czytaj więcej: Miedź Legnica wzmocniła się kosztem lidera Ekstraklasy

Komentarze