Wieczysta z kolejnym ciekawym wzmocnieniem

Michał Mak
Michał Mak fot. PressFocus

Wieczysta Kraków niedawno awansowała do III Ligi, gdzie będzie rywalizować o kolejny awans. Pomóc w zrealizowaniu tego celu mają kolejne wzmocnienia. Klub w oficjalnym komunikacie przekazał, że szeregi Żółto-czarnych właśnie wzmocnił Michał Mak.

  • Wieczysta Kraków ogłosiła kolejny ciekawy transfer przed startem nowego sezonu
  • Szeregi Żółto-czarnych zasilił Michał Mak
  • 30-latek parafował kontrakt na dwa lata z opcją przedłużenia

Michał Mak wrócił do Krakowa

Wieczysta Kraków ma już w swoich szeregach kilku zawodników z doświadczeniem w Ekstraklasie. Na tym jednak władze klubu nie poprzestają. Niedawno szeregi ekipy Franciszka Smudy wzmocnił w defensywie Błażej Augustyn. Tymczasem kolejny ciekawy ruch krakowskiego klubu dotyczy ofensywy.

“Nowym zawodnikiem Wieczystej Kraków został Michał Mak. 30-letni pomocnik związał się Żółto-czarnymi 2-letnim kontraktem z opcją przedłużenia o rok” – brzmi oficjalny komunikat opublikowany na stronie internetowej Wieczystej Kraków.

Mak trafił do zespołu z Krakowa z Górnika Łęczna. W trakcie ostatniej kampanii zawodnik rozegrał 24 mecze. Wcześniej bronił z kolei barw takich zespołów jak: Babia Góra Sucha Beskidzka, Ruchu Radzionków, GKS-u Bełchatów, Lechii Gdańsk, czy Śląska Wrocław.

W krakowskiej ekipie nowy zawodnik będzie grał z numerem 14. Tymczasem krakowski team nową kampanię zacznie w pierwszy weekend sierpnia. Pierwszym rywalem Wieczyste będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Tydzień później krakowianie zagrają z Podlasiem Biała Podlaska.

Czytaj więcej: Wieczysta Kraków z historycznym awansem

Komentarze