Wieczysta chciała gwiazdę Ekstraklasy

Piłkarze Wieczystej Kraków
Piłkarze Wieczystej Kraków fot. PressFocus

Wieczysta Kraków dała się poznać z tego, że słynie ze spektakularnych transferów. Mimo że drużyna gra w niższej klasie rozgrywkowej, to władze klubu potrafią argumentami finansowymi przekonać czołowych zawodników do gry w tej ekipie. Dziennikarz Krzysztof Stanowski ujawnił, że bliski dołączenia do teamu z Krakowa był Jesus Imaz.

  • Sensacyjne wieści przekazał dziennikarz Krzysztof Stanowski na Twitterze
  • Wieczysta Kraków wyrażała zainteresowanie Jesusem Imazem z Jagiellonii Białystok
  • Klub z IV Ligi był gotowy zaoferować Hiszpanowi krocie

Jesus Imaz był na celowniku Wieczystej Kraków

Wieczysta Kraków to drużyna, który wciąż walczy o awans do III Ligi. Aktualnie jest liderem tabeli Keeza IV Ligi małopolskiej grupy zachodniej. Aby wywalczyć promocję do wyższej klasy rozgrywkowej Wieczysta Kraków będzie musiała pokonać w barażu o awans Bruk-Bet Termalikę II Nieciecza.

Tymczasem ciekawe wieści przekazał w mediach społecznościowych dziennikarz Krzysztof Stanowski. Według jego informacji Jesus Imaz był kuszony ogromnymi pieniędzmi przez Wieczystą Kraków. Hiszpan podobno otrzymał propozycję opartą na zarobkach na poziomie 120 tysięcy złotych miesięcznie. Zawodnik jednak nie zdecydował się na grę w zespole dowodzonym przez Franciszka Smudę.

Jesus Imaz ostatecznie podjął decyzję o kontynuowaniu kariery w Jagiellonii Białystok, o czym poinformował dziennikarz Tomasz Włodarczyk. Zawodnik ma z Żółto-czerwonymi związać się umową na trzy lata.

Ofensywny pomocnik do Jagiellonii trafił w 2019 roku z Wisły Kraków. W ostatniej kampanii Jesus Imaz wystąpił w 16 meczach, notując w nich osiem trafień i dwie asysty. Rynkowa wartość piłkarza wynosi 1,2 miliona euro.

Czytaj więcej: Moneta wzmocnił 14-krotnego mistrza Polski

Komentarze