Wieczysta może zagrać sparing z uczestnikiem mistrzostw świata

Piłkarze Wieczystej Kraków
Piłkarze Wieczystej Kraków fot. PressFocus

Wieczysta Kraków może wkrótce rozegrać bardzo ciekawy sparing. TVP Sport przekonuje, że podopieczni Franciszka Smudy mogą rozegrać spotkanie kontrolne z reprezentacją Kataru latem.

  • Wieczysta Kraków jest bardzo blisko awansu do III Ligi
  • Latem ekipa Franciszka Smudy może udać się na obóz w Austrii
  • TVP Sport twierdzi, że jest szansa na to, że Sławomir Peszko i spółka rozegrają mecz kontrolny z reprezentacją Kataru

Wieczysta przetestuje reprezentację Kataru?

Wieczysta Kraków aktualnie występuje w IV Lidze, ale jest na najlepszej drodze, aby w kolejnej kampanii grać na czwartym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Ekipa Franciszka Smudy jest bardzo blisko awansu III Ligi.

Sternicy klubu z Krakowa są już w trakcie układania planów na okres przygotowawczy. Nie tylko są prowadzone rozmowy w sprawie obozu przygotowawczego, ale również na temat sparingpartnerów. TVP Sport twierdzi, że Wieczysta może rozegrać sparing z reprezentacją Kataru.

Ekipa z Krakowa ma udać się na obóz w Austrii, który ma mieć miejsce na przełomie lipca i sierpnia. W podobnym czasie w tym kraju do mistrzostw świata przygotowywać będzie się reprezentacja Kataru, więc pojawiły się głosy, że ekipa z Azji może rozegrać spotkanie kontrolne z przedstawicielem IV Ligi. Chociaż Gazeta Krakowska podaje, że na razie to bardzo odległa perspektywa.

Wieczysta po rozegraniu 26 meczów w III Lidze w tym sezonie ma na swoim koncie 71 punktów. Drugi Wiślanie Jaśkowice wyprzedza o 13 oczek.

Czytaj więcej: Wieczysta Kraków sfinalizowała transfer byłego uczestnika Ligi Mistrzów

Komentarze