Wieczysta Kraków znów pozyskała piłkarza z Ekstraklasy

Maciej Jankowski
Maciej Jankowski fot. PressFocus

Maciej Jankowski zgodnie z oczekiwaniami mediów został nowym zawodnikiem Wieczystej Kraków. 32-latek jest tym samym kolejnym zawodnikiem z doświadczeniem ekstraklasowym, który trafił do ekipy dowodzonej obecnie przez Franciszka Smudę.

  • Kolejny piłkarz znany z występów w Ekstraklasie zdecydował się na transfer do Wieczystej Kraków
  • Maciej Jankowski parafował 2,5-letnią umowę z klubem z IV ligi
  • 32-latek ma pomóc drużynie z Krakowa w awansie do III ligi

Maciej Jankowski wzmocnił Wieczystą Kraków

Maciej Jankowski niedawno rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron ze Stalą Mielec, co pozwalała przypuszczać, że ma już, jakie plan. Zawodnik znajdował się też na celowniku Zagłębia Sosnowiec. Niemniej klub z Krakowa zaoferował mu atrakcyjniejsze warunki, więc ostatecznie został piłkarzem Wieczystej.

Jankowski podpisał z nowym pracodawcą umowę na 2,5 roku. Tym samym zawodnik ma pomóc krakowskiej ekipie w awansie najpierw do III ligi, a później w realizowaniu kolejnych celów stawianych przed drużyną.

“Dziś kontrakt z Wieczystą podpisał Maciej Jankowski. Zawodnik związał się z naszym klubem 2,5-letnim kontraktem” – brzmi oficjalny komunikat opublikowany na stronie internetowej Wieczystej Kraków.

Jankowski dołączył tym samym do drużyny, której barwy reprezentują: Sławomir Peszko, Radosław Majewski, Łukasz Burliga, Michał Miśkiewicz, czy Donald Guerrier. Przypomnijmy, że Jankes w tej kampanii wystąpił w dwunastu meczach, w których spędził na boisku ponad 400 minut. W rundzie jesiennej zawodnik grał w Stali Mielec.

Czytaj więcej: Zagłębie kontynuuje transferową ofensywę

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze