Wieczysta Kraków wkrótce z kolejnym piłkarzem z Ekstraklasy

Maciej Jankowski
Maciej Jankowski fot. PressFocus

Maciej Jankowski według informacji WP SportoweFakty zasili szeregi Wieczystej Kraków. 32-letni zawodnik ma dołączył do ekipy Franciszka Smudy na zasadzie wolnego transferu.

  • Wieczysta Kraków występuje aktualnie w IV lidze, ale nie przeszkadza to w tworzeniu dream teamu
  • Ostatnio pod skrzydła Franciszka Smudy trafił Donald Guerrier, ale to nie koniec wzmocnień
  • Bliski dołączenia do krakowskiego zespołu jest Maciej Jankowski

Wieczysta Kraków blisko pozyskania Macieja Jankowskiego

Maciej Jankowski według informacji WP SportoweFakty zasili szeregi Wieczystej Kraków. 32-letni zawodnik ma dołączył do ekipy Franciszka Smudy na zasadzie wolnego transferu.

Maciej Jankowski ma dołączył do Wieczystej Kraków na zasadzie wolnego transferu. Doświadczony piłkarz jest właśnie po rozwiązaniu kontraktu ze Stalą Mielec. W tej kampanii 32-latek rozegrał 12 spotkań.

Zanim Jankes trafił do ekipy z Mielca, to występował między innymi w takich drużynach jak: Arka Gdynia, Piast Gliwice, czy Ruch Chorzów. Ogólnie w Ekstraklasie zawodnik ma za sobą ponad 300 spotkań. Zdobył w nich 63 bramki.

Jankowski ma również na swoim koncie jeden występ w reprezentacji Polski. Zagrał w niej, gdy selekcjonerem Biało-czerwonych był Franciszek Smuda. Nie dziwi zatem, że ten trener ma plan, aby mieć Jankesa w swoich szeregach.

W trakcie trwającego okienka transferowego Wieczystą Kraków wzmocnił już Donald Guerrier. Już wcześniej z ekipą z Krakowa związali się natomiast: Sławomir Peszko, Radosław Majewski, czy Michał Miśkiewicz.

Wieczysta ma plany, aby w trakcie trwającej kampanii wywalczyć awans do III Ligi. Aktualnie krakowianie są liderem rozgrywek, mogącym pochwalić się 15 wygranymi bojami w 17 spotkaniach. Krakowska drużyna pierwszy mecz po przerwie zimowej rozegra w połowie marca.

Czytaj więcej: Zagłębie Lubin ogłosiło kolejny transfer

Komentarze