Widzew wiceliderem. “Nie jesteśmy jeszcze doskonali”

Janusz Niedźwiedź
Janusz Niedźwiedź PressFocus

Widzew Łódź sensacyjnie jest wiceliderem Ekstraklasy. Trener Janusz Niedźwiedź nie popada w euforię i widzi elementy do poprawy w drużynie.

  • Janusz Niedźwiedź wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Górnikiem Zabrze
  • Opiekun Widzewa przyznał, że ma świadomość braków w zespole
  • Szkoleniowiec beniaminka docenia sukces zespołu, aczkolwiek z oceną wstrzyma się do końca rundy jesiennej

Widzew jest świadomy swych niedoskonałości

Awans Widzewa do Ekstraklasy był sporym wydarzeniem dla polskiego środowiska piłkarskiego. Liga zyskała bowiem zasłużony w historii krajowej piłki klub, który co mecz wspiera kilkanaście tysięcy kibiców. Ci mogą czuć dumę, ponieważ beniaminek to wicelider tabeli. Sukces ten docenia Janusz Niedźwiedź.

Mamy satysfakcję, bo wyniki są odzwierciedleniem pracy, którą wykonujemy na treningach. Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy jeszcze doskonali i w każdym meczu musimy się napracować i pokazać dużo mądrości, zaangażowania i charakteru, żeby punkty zdobywać – powiedział opiekun Widzewa, który z podsumowaniami wstrzymuje się do końca rundy jesiennej.

Do końca pozostały trzy mecze i wtedy będziemy podsumowywać tę rundę, spojrzymy na tabelę i nie tylko miejsce, w którym będziemy, ale przede wszystkim liczbę punktów, bo ona jest dla nas kluczowa – przyznał szkoleniowiec beniaminka przed meczem z Górnikiem Zabrze, który zaplanowano na 28 października.

Czytaj także: “Jesteśmy jednym z faworytów do tytułu”

Komentarze