Warta szykuje się na Ekstraklasę. Pierwsze ruchy kadrowe

GKS Jastrzębie - Warta Poznań
GKS Jastrzębie - Warta Poznań fot. www.gksjastrzebie.com

Warta Poznań, która dzięki pokonaniu Radomiaka Radom w barażowym meczu wywalczyła awans do PKO Ekstraklasy, przygotowuje się już do rywalizacji w najwyższej klasie rozgrywkowej. Władze beniaminka podjęły już pierwsze decyzje kadrowe.

Czytaj dalej…

We wtorek poznański klub potwierdził rozstanie z trzema zawodnikami, których kontrakty wygasły z końcem obecnego sezonu. W przyszłym sezonie barw Warty nie będą już bronić Tomasz Laskowski, Serhij Napołow i Patryk Stępiński.

W zespole Warty nie zobaczymy również Krzysztofa Danielewicza, który po okresie wypożyczenia wrócił do pierwszoligowej Miedzi Legnica.

Warta negocjuje przedłużenie kontraktów

Z końcem sezonu wygasły również umowy czterech innych zawodników, ale przedstawiciele Warty Poznań czynią starania mające na celu zatrzymanie ich w zespole. Mowa o Adrianie Laskowskim, Nikodemie Fiedosowiczu, Michale Grobelnym i Jakubie Apolinarskim. W przypadku ostatniego z nich w grę wchodzi przedłużenie jego wypożyczenia z Rakowa Częstochowa.

Lista transferowa Warty

Władze klubu podjęły również decyzję o wystawieniu na listę transferową trzech zawodników. Wolną rękę w poszukiwaniu nowych drużyn otrzymali Mateusz Szczepaniak, Tomasz Boczek i Jakub Kuzdra.

Komentarze