Trzej piłkarze Warty Poznań z nowymi kontraktami

Mecz Warta –Jagiellonia
Mecz Warta –Jagiellonia Pressfocus

Warta Poznań za wszelką cenę chce się utrzymać w Ekstraklasie. Klub poinformował we wtorek o przedłużeniu kontraktów z aż trzema zawodnikami. Mowa o Janie Grzesiku, Robercie Ivanovie oraz Michale Jakóbowskim.

  • Warta Poznań jest na dobrej drodze do utrzymania się w Ekstraklasie
  • Klub patrzy w przyszłość i nie chce tracić ważnych piłkarzy
  • Z tego względu przedłużono kontrakty z Grzesikiem, Ivanovem i Jakóbowskim

Runda wiosenna jest dla klubu z Poznania jak na razie bardzo udana. Warta w czterech meczach zanotowała dwa remisy i dwa zwycięstwa – z Radomiakiem Radom i Legią Warszawa. Pozwoliło jej to awansować na 13 pozycję w PKO BP Ekstraklasie. W szczególności cenne było zwycięstwo przy Łazienkowskiej – pierwsze od 1936 roku.

Grzesik, Ivanov i Jakóbowski to ważne postacie drużyny. Kontrakty całej trójki wygasały w czerwcu tego roku. Zostały jednak przedłużone o jeszcze jeden sezon. Dzięki temu Warta zapobiegła utracie piłkarzy za darmo. 

– Wykorzystaliśmy opcje w kontraktach trzech naszych piłkarzy: Jana Grzesika, Roberta Ivanova i Michała Jakóbowskiego. Ich umowy z Wartą Poznań zostały przedłużone do końca czerwca 2023 roku. Są to ważni zawodnicy na boisku i w szatni. Liczymy na to, że nie tylko w tym, ale również w przyszłym sezonie będą nam pomagali w zdobywaniu punktów w Ekstraklasie – stwierdził dyrektor sportowy poznańskiego klubu, Radosław Mozyrko.

Sprawdź też: Zagłębie sfinalizowało wzmocnienie last minute

Komentarze