Warciarze i Kolejorz wciąż niepokonani

Piłkarze Lecha Poznań
Piłkarze Lecha Poznań Pressfocus

W piątek wystartowała 3. kolejka PKO Ekstraklasy. Pierwszy mecz odbył się w Łęcznej, gdzie Górnik rywalizował z Wartą Poznań. Warciarze bez większych problemów pokonali beniaminka 4:0. Natomiast później Lech Poznań walczył z Cracovią. Pasy zaprezentowały się ze słabej strony, co wykorzystał Kolejorz i pokonał zespół Michała Probierza 2:0.

• Warta Poznań nie dała żadnych szans Górnikowi Łęczna, odnosząc pewne zwycięstwo 4:0
  • Natomiast Lech Poznań również odniósł zasłużoną wygraną i został liderem PKO Ekstraklasy po 3. kolejkach

Warta kontynuuje myśl trenerską Tworka

Piotr Tworek w ubiegłym sezonie przekonał nas do gry jego zespołu. Warta Poznań przecież dogoniła czołówkę i zakończyła ligowe zmagania na piątej pozycji. Teraz może być podobnie. Warciarze jeszcze nie przegrali, co więcej odnieśli właśnie pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Górnik Łęczna nie najgorzej zagrał do przerwy, jednak pozostał bezradny w drugiej połowie. Rywal sprytnie rozpracował tegorocznego beniaminka i odniósł wysokie zwycięstwo 4:0 (1:0).

Lech Poznań liderem tabeli

Lech Poznań również zagrał całkiem dobre zawody przeciwko Cracovii. Pasy momentami zupełnie nie istniały. Drużyna Probierza grała bez pomysłu oraz z trudem przeprowadzała akcje ofensywne.

Tymczasem Kolejorz miał się świetnie i w krótkim odstępie czasu strzelił dwa piękne gole. Ten pierwszy autorstwa Bartosza Salomona był niecodziennej urody, ale na pochwały zasługuje cały zespół, który po falstarcie na inaugurację nowego sezonu, wciąż jest niepokonany.

Przeczytaj również: Piast Gliwice ogłosił komunikat ws. trenera