Vuković: Wiemy jak wyeliminować atuty rywali

Kibice Legii Warszawa
Kibice Legii Warszawa fot. Karol Cichoń / WislaKrakow.com

– Wyjściowy skład mam już w dużej mierze w głowie – wyznał Aleksandar Vuković w rozmowie z oficjalnym serwisem Legii Warszawa.

Czytaj dalej…

Wicemistrzowie Polski zagrają w czwartek wieczorem na wyjeździe z fińskim KuPS Kuopio w rewanżowym spotkaniu drugiej rundy eliminacji Ligi Europy. Stołeczna drużyna bronić będzie skromnej zaliczki 1:0 z pierwszej konfrontacji przy Łazienkowskiej.

– Cała grupa piłkarzy, która przyleciała do Finlandii, jest gotowa wystąpić w pełnym wymiarze czasowym. Cafu wraca do zdrowia, niedługo będzie gotowy do gry. Chwilę poczekamy jeszcze na innych. Mamy dwudziestu jeden piłkarzy na miejscu i wszyscy są gotowi do gry – podkreślił Vuković.

– Oglądaliśmy ostatnie mecze KuPS, nie tylko te w europejskich pucharach, ale też w lidze. Trener wykonuje tutaj dobrą pracę i dobra postawa drużyny nie zaskoczyła nas aż tak bardzo.Jesteśmy na początku sezonu i z każdym kolejnym meczem powinniśmy grać coraz lepiej. Oczekujemy, że spiszemy się lepiej w każdym elemencie. Drużyna KuPS stanowi dobrze zorganizowany zespół i potrafi być niebezpieczna. Wiemy jednak jak chcemy zagrać i jak wyeliminować atuty rywali – stwierdził Serb.

– Nasz klub jest najlepszą drużyną w Polsce i oczekuje się od nas zwycięstw. Mamy szeroką kadrę i możemy pozwolić sobie na rotacje. W pierwszej rundzie eliminacji graliśmy nas sztucznej murawie. Nie możemy szukać wymówek, musimy wykonać swoją pracę – podsumował Vuković.

Komentarze