Vuković: Stać nas na awans

Kibice Legii Warszawa
Kibice Legii Warszawa fot. Karol Cichoń / WislaKrakow.com

Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković mobilizuje swoich podopiecznych przed rewanżem z Atromitosem w Atenach w ramach trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy.

Czytaj dalej…

Pierwszy mecz tych drużyn przy Łazienkowskiej zakończył się bezbramkowym remisem.

– Wydaje mi się, że Atromitos będzie chciał zagrać przed swoją publicznością bardziej ofensywnie, choć zdajemy sobie sprawę, że głównym pomysłem rywali na grę jest kontratak. To będzie trudniejszy mecz niż przed tygodniem, nie spodziewam się takiej przewagi naszej drużyny – przyznał Vuković dla oficjalnego serwisu wicemistrzów Polski.

– Wszyscy napastnicy są z nami w Grecji i mają szansę zagrać. Decyzja co do obsady tej pozycji nie została jeszcze podjęta. Możemy być zadowoleni z tego jak graliśmy w ostatnich dwóch meczach, choć nie byliśmy zadowoleni z wyniku. Myślę, że przed nami moment na większą stabilizację jedenastki i gry. Dodatkowej presji piłkarzom nie narzucamy z tego względu, że jesteśmy jedyną polską drużyną w eliminacjach – podkreślił serbski szkoleniowiec.

– Nie jest to łatwe zadanie, ale stać nas na awans. Nie możemy patrzeć, że jesteśmy jedyną drużyną z Polski w grze, musimy skoncentrować się na swoim zadaniu. Muszę pokazać Legię Vukovicia w momencie, kiedy okienko transferowe jeszcze trwa. W tej chwili jest niemożliwe, aby po miesiącu pracy powiedzieć, że wszystko jest ułożone tak, jakbym ostatecznie chciał – podsumował Serb.

Komentarze