Vuković: Słowa uznania dla drużyny

Kibice Legii Warszawa
Kibice Legii Warszawa fot. Karol Cichoń / WislaKrakow.com

Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković nie krył satysfakcji po wygranej na wyjeździe z Atromitosem FC 2:0 (1:0) w rewanżowym spotkaniu trzeciej rundy eliminacji rozgrywek Ligi Europy.

Czytaj dalej…

Wicemistrzowie Polski awansowali do kolejnej fazy i zmierzą się w niej ze zwycięzcą dwumeczu Glasgow Rangers z FC Midtjylland. Wicemistrzowie Szkocji pokonali już na wyjeździe wicemistrzów Danii 4:2 i są w komfortowej sytuacji przed czwartkową konfrontacją na Ibrox Park.

– Wiele osób pamięta to, co było sto lat temu, a nie to, co było rok czy dwa lata temu. Przeszliśmy do kolejnej rundy z dużą kontrolą i pewnością. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że czeka nas wiele meczów w rytmie czwartek-niedziela – podkreślił Vuković dla oficjalnego serwisu Legii.

– Duże uznanie dla Cafu, ponieważ nie jest to łatwe wrócić po kontuzji i w pierwszym meczu zaprezentować się z dobrej strony. Cafu wyrażał dużą ochotę do gry. Jestem bardzo zadowolony z występu Sandro Kulenovicia. Pracował dla drużyny i był bliski strzelenia gola. Raz czy dwa bardzo dobrze podawał do partnerów. Stać go na jeszcze więcej, jak całą drużynę – pochwalił Portugalczyka i Chorwata serbski szkoleniowiec.

– Nie zgodzę się, że znika z nas teraz presja lub oczekiwania zmaleją. Natomiast do tej pory graliśmy pod wiatr. Dużo więcej mieliśmy do stracenia niż do zyskania. Nie mieliśmy marginesu błędu. Nie jest przez to łatwo przejść, o czym wiedzą wszystkie drużyny w Polsce oraz my. Słowa uznania dla drużyny – podsumował Vuković.

Komentarze