Vuković: Powinniśmy zrobić przewagę

Kibice Legii Warszawa
Kibice Legii Warszawa fot. Karol Cichoń / WislaKrakow.com

– Zagraliśmy poziom lepiej, ale jesteśmy Legią, gramy u siebie i nie chcemy remisować 0:0. Musimy się poprawić, a jedynym sposobem jest praca. W następnym meczu musimy tego dokonać – powiedział Aleksandar Vuković podczas konferencji prasowej.

Czytaj dalej…

Legia Warszawa przed własną publicznością bezbramkowo zremisowała z Atromitosem Ateny w pierwszym meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europy. Aleksandar Vuković ocenił, że jego zespół w następnym spotkaniu musi się poprawić.

– Moim zdaniem ten mecz ze Śląskiem Wrocław zapowiadał progres. Tak to odbierałem. Bałem się, że drużyna przestanie w to wierzyć, na szczęście uwierzyła w to, co ja mówię. Zagraliśmy poziom lepiej, ale jesteśmy Legią, gramy u siebie i nie chcemy remisować 0:0. Musimy się poprawić, a jedynym sposobem jest praca. W następnym meczu musimy tego dokonać – wyjawił trener Wojskowych.

– Nie jestem mega szczęśliwy po tym wyniku, ponieważ wiem, że powinniśmy dziś zrobić sobie przewagę, bo w Atenach będzie trudniej. Stać nas jednak, by zagrać tam dobre spotkanie. Zgodzę się, że musimy większymi siłami atakować pole karne. Czasami zdarza się, że któryś skrzydłowy przyśnie i nie wspiera ataku. Jest też kwestią czasu, kiedy piłkarze zaczną wygrywać swoje pojedynki z większą skutecznością – dodał Vuković.

Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrany w przyszły czwartek w Grecji. Zwycięzca dwumeczu zmierzy się z lepszym z pary FC Midtjylland – Rangers FC.

Komentarze