Vuković: Każdy musi wywalczyć miejsce w składzie

Kibice Legii Warszawa
Kibice Legii Warszawa fot. Karol Cichoń / WislaKrakow.com

Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković nie miał większych zastrzeżeń do swoich podopiecznych po zwycięstwie w Niepołomicach z Puszczą 2:0 w ostatnim środowym meczu pierwszej rundy rozgrywek o Puchar Polski.

Czytaj dalej…

Prowadzenie dla wyżej notowanego zespołu z Mazowsza uzyskał cztery minuty przed przerwą efektownym strzałem głową Mateusz Wieteska. Pierwszoligową drużynę z Małopolski pogrążył jeszcze w ostatniej minucie Gwinejczyk Jose Kante, wykorzystując sytuację sam na sam.

– Jestem zadowolony z tego, że awansowaliśmy. Doceniam fakt, że drużyna na trudnym terenie, w meczu pułapce, pokazała, że bardzo chce grać dalej – podkreślił Vuković dla oficjalnego serwisu stołecznego klubu.

– Obradović musi walczyć o to, aby wyjść na murawę. Jeśli zobaczę, że jest lepszy, dostanie szansę. Nie mogę odpowiadać na każdej konferencji na to, dlaczego nie gra Ivan Obradović – wyjaśnił serbski szkoleniowiec.

– Każdy musi wywalczyć miejsce w składzie. Paweł Wszołek trafił do nas przed tygodniem. Każdy, kto gra regularnie, ma przewagę nad tym, który nie grał dość długo. Bardzo go chcieliśmy, ale musimy poczekać, aż będzie gotowy. Być może wcześniej zagra w zespole rezerw – podsumował Vuković.

– Kontuzja Andre Martinsa nie jest poważna. To zwykłe uderzenie w okolice łydki i wygląda na to, że szybko wróci do zdrowia – dodał na koniec Serb.

Komentarze