Utalentowany pomocnik Legii z nowym kontraktem

Kacper Skibicki
Kacper Skibicki PressFocus

Legia Warszawa poinformowała we wtorek o podpisaniu nowego kontraktu z Kacprem Skibickim. Nowa umowa 19-letniego pomocnika będzie obowiązywała do 30 czerwca 2024 roku.

19-letni zawodnik w rundzie jesiennej obecnego sezonu spektakularnie zadebiutował w pierwszym zespole Legii Warszawa. Młodzieżowiec stołecznego klubu wszedł na boisku w meczu 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Lechem Poznań i w 67. minucie zdobył swoją premierową bramkę. Skibicki łącznie rozegrał trzy spotkania na szczeblu najwyższej klasy rozgrywkowej. W pierwszej części rozgrywek występował jeszcze w Legii II Warszawa.

– Ścieżka rozwoju, którą wybraliśmy dla Kacpra, czyli transfer, regularna gra na wypożyczeniu w niższych ligach, powrót do drugiej drużyny i awans do pierwszego zespołu, pokazuje, jak ważna jest cierpliwość i konsekwencja we wprowadzaniu zawodników. Mam nadzieję, że nowy kontrakt Kacpra będzie dla niego dodatkową motywacją do pracy i dalszego udoskonalania swoich umiejętności. Potencjał zawodnika ze wsparciem profesjonalnej kadry trenerskiej w idealnych warunkach do treningu daje dobre prognozy na przyszłość – powiedział dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

Utalentowany pomocnik został zawodnikiem Legii w styczniu 2019 roku.

Komentarze