Udany come back Pogoni

Paweł Cibicki
Paweł Cibicki fot. Pogoń Szczecin

Gracze Wisły Płock przegrali z Pogonią 2:3. Warto dodać, że jeszcze w 72. minucie gospodarze prowadzili tutaj dwoma trafieniami.

Czytaj dalej…

Jak wyglądał ten mecz? Gospodarze wyszli na prowadzenie w dziewiątej minucie.  Wtedy to niefortunnie interweniował Triantafyllopoulos, który skierował piłkę do własnej siatki.

Taki stan rzeczy utrzymywał się do 72. minuty. Wtedy to podwyższył Rzeźniczak. Wydawało się, że gospodarze są naprawdę bardzo blisko zdobycia kompletu punktów.

Goście nie zamierzali jednak składać broni. Najpierw z rzutu karnego nie pomylił się Spiridonović. Kilka minut potem do wyrównania doprowadził natomiast Listkowski.

To nie był jednak koniec emocji w tej potyczce. W 82. minucie swojego pierwszego gola w barwach nowego klubu zdobył Cibicki. Finalnie przyjezdni pokonali zatem Nafciarzy 3:2.

Płock – Pogoń 2:3 (1:0)

1:0 Triantafyllopoulos 9′ (sam.)
2:0 Rzeźniczak 72′
2:1 Spiridonović 77′ (k.)
2:2 Listkowski 80′
2:3 Cibicki 82′

Żółte kartki

Stefańczyk, Ambrosiewicz  

Wisła Płock: Daehne – Stefańczyk, Rzeźniczak, Uryga, Garcia (Tomasik 86′) – Szwoch, Furman, Ambrosiewicz – Kocyla (Kwietniewski 81′), Kuświk (Sheridan 73′), Merebaszawili

Pogoń Szczecin: Stipica – Bartkowski, Triantafyllopoulos, Zech, Matynia – Podstawski (Listkowski 67′), Dąbrowski – Stec (Cibicki 46′), Kowalczyk, Spiridonović – Manias (Benyamina 73′)

Komentarze